Nauja šiauliečių vaikinų grupė prisistatys publikai

Šiauliečių vaikinų grupė „MONO“ susikūrė prieš kelis mėnesius – vasaros pradžioje. Tai buvo ilgai planuota ir brandinta Manto Babrausko vizija. Nuo pat paauglystės jis sako žinojęs, kad turės savo grupę. „Muzika buvo vienintelis dalykas, kuris mane gelbėdavo sunkiais paauglystės momentais. Žinojau, kad muzika niekada manęs nepaliks. Kai liksiu vienišas, užsidėsiu ausines ir ji bus su manimi“, – sako Mantas. Taigi šią vasarą jo kūrybai pasidarė ankšta ir prireikė daugiau talentų, kurie padėtų įgyvendinti didžiausią Manto svajonę – kurti muziką.

Pirmasis žmogus, kurį vaikinas pasikvietė prisijungti buvo Jonas Tumulis. Jis yra grupės vokalistas ir groja ritmine gitara. „Tiesa, su manimi jie turi problemų. Jie sukūrė dainą „Dek pragare“ ir sako, kad man labai tiktų ją dainuoti, tačiau aš esu krikščionis, giliai tikintis, bent po du kartus per savaitę lankausi bažnyčioje, todėl atsisakau tą dainą dainuoti. Man tai nepriimtina. Apskritai, manau, jeigu reikėtų save apibūdinti vienu sakiniu, tai svarbiausia būtų tai, kad gyvenime darau tik tai, kas man patinka“, – trumpai save pristato Jonas.

Kitu grupės nariu tapo Tautvydas Grišius puikiai valdantis bosinę gitarą. Tautvydas dirba koncertų įgarsinimo įmonėje garso operatoriumi. Visas jo laisvalaikis – tai repeticijos arba ekstremalus sportas nuo dažasvydžio iki jėgos aitvarų.

Paskutinis prie grupės prisijungė solo gitaristas Tomas Drąsutis. Tomas taip pat kuria dainas ir jas dainuoja, daug kartų yra tapęs prizininku įvairiuose respublikiniuose muzikos konkursuose.

Kelias į muzikos Olimpą vaikinams kol kas nėra lengvas. „Kol kas repetuojame, kur pavyksta. Mėginome gauti patalpas Šiaulių universitete. Šiokias tokias gavome. Tačiau norėtųsi šiek tiek geresnių, labiau tinkančių repetuoti, todėl vis dar ieškome“, – sako Mantas.

Kalbėdamas apie jų muzikos skambesį, grupės įkūrėjas pamini savo vaikystės dievaičius Hiperbolę: „užaugau su jų muzika. Jų skambesys ir jų tekstai, man padarė didžiausią įtaką. Tačiau tikrai nebandome jų mėgdžioti. Turime unikalų skambesį ir esame tikri, kad netrukus mūsų dainos taps puikiai žinomos visoje Lietuvoje. Žinoma, nesame pupytės ar saldainiukai, mus supras ne kiekvienas, bet tie kas mėgsta gerą roką, dainuojamąją poeziją, tie mūsų klausysis. Apskritai, svarbiausias dalykas mūsų kūryboje yra nuoširdumas. Nė vienas tekstas negimė „iš reikalo“. Kiekviena daina yra išgyventa, išjausta. Mūsų tikslas yra kurti tokią muziką, kurią žmonės klausytųsi ne dėl to, kad šiuo metu groja per radiją, bet dėl to, kad tų dainų klausėsi jų tėvai. Muzikai atiduodame daugiausiai savo energijos ir darysime tai tol, kol galėsime daryti nuoširdžiai“, – jaunatvišku entuziazmu trykšta „MONO“ atlikėjas.

„MONO“ koncertą išgirsite šeštadienį 13:40 amfiteatro scenoje.

Šaltinis: null