Pasveikinta 102-ąjį gimtadienį švenčianti šiaulietė

Savivaldybės atstovai pasveikino 102-ąjį gimtadienį švenčiančią šiaulietę Magdeleną Macienę. Puokštę rožių ir piniginę dovaną senolei įteikė mero pavaduotojas Domas Griškevičius ir Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Vilma Melenienė.

Magdelena Macienė į Šaulius, arčiau dukters šeimos, persikraustė 1988 metais, iki tol gyveno kaime, Kelmės rajone prie Užvenčio. Savarankiškai savo name Šiauliuose gyvenanti, tačiau nuolat lankoma dukros, šiaulietė nestokoja geros nuotaikos ir pozityvumo. Artimieji mano, kad šie bruožai ir nulėmė senolės ilgaamžiškumą. Moteris daug ir sunkiai dirbo žemės ūkio darbus, valgė tik gerą kaimišką maistą, o ir iki šiol mėgstamiausias valgis – lašinukai.

M. Macienės šeima nėra gausi, iš kartos į kartą išlaikoma vieno vaiko tradicija. Moteris užaugino dukrą, sulaukė anūkės, o dabar džiaugiasi studentu proanūkiu.

Savivaldybė šiais metais pasveikins 14 šimto ir daugiau metų sulaukusių šiauliečių. Tarp ilgaamžių tik vienas vyras. Vyriausia  miesto gyventoja šį mėnesį minės 108 m. gimtadienį.