Nauja viešojo transporto programėlė ŠiauliaiBUS jau veikia

UAB „Busturas“ kartu su Šiaulių miesto savivaldybe siekia padaryti viešąjį transportą Šiaulių mieste kiek įmanoma patrauklesniu ir prieinamesniu kiekvienam bei skatinti juo naudotis taip mažinant aplinkos taršą. Nauja viešojo transporto mobilioji programėlė ŠiauliaiBUS jau veikia ir keleiviai yra kviečiami aktyviai ja naudotis.

Mobilioji programėlė ŠiauliaiBUS buvo sukurta įgyvendinant iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“ (SUMBA), įgyvendinamą kartu su projekto partneriais iš Vokietijos, Švedijos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos.

Veikla vykdoma įgyvendinant projektą „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“, #R074. Finansuojama Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Dar niekada pirkti autobuso bilietą nebuvo taip paprasta. Viskas, ko reikia, tik mobilus telefonas. Tereikia:

  • atsisiųsti programėlę į savo telefoną;
  • prisiregistruoti;
  • pasirinkti priklausančią lengvatą;
  • papildyti e. piniginę;
  • pasirinkti bilieto tipą;
  • skenuoti QR kodą;
  • visada turėti telefoną po ranka ir parodyti kontrolieriui.

Naujoji programėlė leidžia esamuoju laiku matyti savo sąskaitos likutį, bet kur ir bet kada pasipildyti e.piniginę, matyti savo pirktų bilietų istoriją bei dar galiojančius bilietus. Taip pat išlieka galimybė pirkti grupės bilietą vienam ar net keliems keleiviams. Kviečiame keleivius tapti testuotojais ir prisidėti prie programėlės tobulinimo proceso.

„Ši programėlė pereina iš teorinio į praktinio testavimo etapą, o šiame etape reikalingas kuo didesnis naudotojų skaičius. Praktiniame naudojime gali atsirasti nenumatytų trikdžių, todėl prašome keleivius aktyviai naudotis nauja programėle ir informuoti „Busturą“ apie galimus nesklandumus. Kuo aktyviau ir pakančiai dalyvausime šiame procese, tuo greičiau turėsime patogią ir modernią atsiskaitymo viešajame transporte priemonę“, – programėlės ŠiauliaiBUS pristatyme kalbėjo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis.

UAB „Busturas“ Plėtros ir Marketingo skyriaus vadovė Raimonda Pelutienė informavo, kad programėlės naudojimo instrukcijos keleiviams bus pateiktos specialiose atmintinėse miesto autobusuose.
Atsiliepimus apie programėlę galima siųsti el. paštu busturas@busturas.lt  arba pranešti telefonu 870055066.

UAB „Busturas“ informacija

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite: