Nauji eismo apribojimai miesto centre

Vis labiau įsibėgėjant Prisikėlimo aikštės ir jos prieigų rekonstrukcijos darbams, pradedamas vamzdynų ir kitų komunikacijų keitimas gretimose gatvėse. Jau nuo trečiadienio pradedamas riboti eismas Varpo g. atkarpoje, dar kitą savaitę – Trakų g., o vasarą bus uždaryta Tilžės g. atkarpa.

Nuo balandžio 4 d. vandentiekio ir nuotekų tinklai pradedami atnaujinti Varpo gatvės dalyje tarp Vilniaus g. bulvaro ir Aušros alėjos. Eismas dar nebus visiškai uždraustas, po darbo valandų gyventojai esą galės pasiekti savo namus. Darbo valandomis šią Varpo g. atkarpą geriau apvažiuoti. Baigus vamzdynų atnaujinimą, darbo imsis kelininkai. Planuojama, kad nuo balandžio 24 d. iki birželio 1 d. ši dalis bus visiškai uždaryta.

Varpo gatvės dalyje tarp Vilniaus g. bulvaro ir Vytauto g. eismas bus ribojamas nuo balandžio 24 d. iki gegužės 30 d. Vamzdynus keisiantys rangovai taip pat yra pažadėję užtikrinti  gyventojams galimybę automobiliais rytais išvykti į darbą, o vakarais grįžti į savo kiemus.

Eismo ribojimai Trakų g. atkarpoje tarp Vasario 16-osios ir S. Šalkauskio g. prasidės nuo balandžio 16 d. ir truks iki gegužės 16 d. Bus vykdomi vamzdynų atnaujinimo darbai. Vėliau rangovai ims darbuotis kitoje atkarpoje. Nuo rugsėjo 1 d. iki spalio 1 d. bus uždaryta Trakų g. atkarpa nuo S. Šalkauskio g. iki Ežero g.

Pagrindinės miesto arterijos – Tilžės g. atkarpoje (tarp Vytauto g. ir Aušros al.) eismo ribojimai planuojami  visą vasarą ir dar ilgiau. Numatoma, kad birželio 1 d. prasidėję remonto  galėtų baigtis rugsėjo 20 d. Šiam laikotarpiui rengiamos apvažiavimo schemos, bus statomi specialūs ženklai. Į Dvaro gatvę numatoma perkelti ir uždaromoje Tilžės gatvės dalyje esančias autobusų stoteles.

Apie vasarą šiauliečių ir miesto svečių laukiančias permainas vėliau bus pateikta patikslinta informacija.