Savaitgalio renginių kalendorius – bėgimas naikintuvų taku ir BEATRICH koncertas, susitikimas su V. Kochanskyte, šokio spektaklis ir komedija apie moteris

 

PENKTADIENIS

17 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyks Jaunųjų protų lygos pirmojo sezono finalas. Plačiau čia.

Medijų meno festivalio ENTER’16
17.00 val. Šiaulių dailės galerijoje parodos „InterAkcijos“ atidarymas. Koncertuos KOTORI.
17.30 val. aikštėje prie Šiaulių dailės galerijos Tomo Grunskio žaidimas „Nacionalinis DNR“.
18.00 val. Mindaugo Tendziagolskio ir Vaclovo Nevčesausko kinetinių skulptūrų išbandymas.
18.30 val. Kaštonų alėjoje Jurgos Marcinauskaitės ir Kotrynos Čalkaitės interaktyvios instaliacijos R10K pristatymas.
19.00 val. Šiaulių universiteto bibliotekos fojė GoraParasit interaktyvi multimodalinė gyva skulptūra/performansas „Pipe Dreaming“.

18 val. „Laiptų galerijos“ 26-asis gimtadienis.
Programoje: Enzo, Peppe ir Nando Rosamilia (Italija) fotografijos, monotipijų ir aplikacijų parodos atidarymas. Dalyvauja : Enzo Rosamilia, menotyrininkė dr. D.Zovienė, muzikinis pristatymas : A.Jonaitis (saksofonas). Performansas “Šviesos ratas” (rež. M.Ruzgytė). Vakaro Jazz: Veronika Chi Chi (vokalas), Dmitrij Golovanov (klavišiniai), džiazo klasika – Nina Simone, Louis Armstrong, Ella Fitzgerald ir svingo ansamblio “The Ditties” perlai.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ koncertas „Muzikinis pasimatymas su Radži ir Birute Dambrauskaite“.

18.30 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis „Vieną vasaros dieną“.

19 val. Šiaulių arenoje šokio spektaklis pagal V.Mykolaičio-Putino romaną „Altorių šešėly“.
Šis spektaklis – Liudo Vasario – jauno kunigo – gyvenimas, jausmai, vidiniai konfliktai, siekis išsivaduoti iš visuomenės primestų dogmų. Kūrinyje sprendžiama labai daug psichologinių problemų: kunigystės, gyvenimo kelio ieškojimo, menininko asmenybės laisvės. „Altorių šešėly“, pagrindinė tema – žmogaus pašaukimo ir gyvenimo prasmės bei savęs pažinimo kelias, žmogiškosios meilės ieškojimas; bažnyčios tarno-kunigo ir Poeto pašaukimo priešprieša. Plačiau čia.

19 val. kavinėje „ČinČin“ muzikos vakaras su Emilija ir Ignu. Plačiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ K. Jablonskio ir grupės koncertas.

 

ŠEŠTADIENĮ ir SEKMADIENĮ Šiaulių arenoje visų veislių šunų paroda. Kasmetinė šunų paroda, kurioje dalyvauja daugiau nei 170 skirtingų šunų veislių, virs 700 dalyviu. Dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos. Parodos metu bus galima įsigyti šunų priežiūros reikmenų, šunų maisto, skanėstų. Plačiau čia.

 

ŠEŠTADIENIS

10 – 15 val. Lietuvos Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje, Šiauliuose organizuojamas jau tradiciniu tapęs vienintelis toks ir unikalus bėgimas Kilimo – tupimo taku „Runway Run 2018“.
10 val. Karinės ekspozicijos atidarymas, paroda;
13 val. STARTAS (distancija – 3000 metrų);
13.20 – Finiše lauks Karinių oro pajėgų orkestras, apdovanojimai, kariška arbata ir bandelės;
13.30 – BEATRICH pasirodymas;
15.00 – Renginio pabaiga.

13 val. Chaimo Frenkelio viloje prof. Alfredas Bumblauskas skaitys viešą paskaitą „Valstybingumo viršukalnės: Vasario 16-oji, Kovo 11-oji, Liepos 6-oji“. Įėjimas nemokamas. Prieš paskaitą, nuo 12 val. Chaimo Frenkelio viloje veikiančioje parodoje „Sveika, Nepriklausomoji! Tautiškumo ir modernumo ženklai tarpukario Lietuvoje“ bus vedamos nemokamos ekskursijos.

14 val. Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose vyks VII respublikinė muzikos kapelų šventė-varžytuvės „Rėkyvos bangos 2018“. Šį kartą tradicinėse kapelų varžytuvėse rungsis ir pačias gražiausias melodijas dovanos net 11 liaudiškos muzikos kolektyvų iš visos Lietuvos. Renginio metu skambės ne tik autentiški lietuvių liaudies instrumentiniai kūriniai, bet ir aranžuotos lietuvių liaudies dainos.

17 val. Chaimo Frenkelio viloje vyks ciklo „Menai ir dvarai“ renginys – susitikimas su aktore Virginija Kochanskyte.

21 val. „Jonio pastogėje“ grupės „Tequila“ koncertas.

 

SEKMADIENIS

12 val. P. Višinskio viešojoje bibliotekoje Grožio ir estetikos mugė, kurios metu vyks renginiai ir edukacijos visai šeimai.
12 val. Konferencijų salėje makiažo meistrė Ieva Mitigailienė pristatys knygą „Makiažo formulės“;
13 val. Mažojoje salėje vyks vizažistės Jurgitos Paulauskienės praktinė dieninio makiažo pamoka;
14 val. Konferencijų salėje tinklaraščio „Minervos blogas“ autorė, kvepalų žinovė Rimantė Budrytė-Kvietkauskienė skaitys paskaitą „Iškvėpintos istorijos“;
15 val. Mažojoje salėje vyks diskusija apie grožį „Matyti tai, kas nematoma“ su fotografais Agne ir Andriumi Mačiūnais.
Plačiau čia.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ komedija „(Ne) Galiu tylėti, (Ne) Galiu mylėti!”. Komedija atskleis: moteris – tai tūkstančiai veidų ir vaidmenų; žemėje visi keliai veda į moterį, o ne į Romą; moteris tai deivė, gundytoja, kerėtoja ir pinčukas viename! Bet kaipgi pasaulis be moterų?!  Plačiau čia.

 

 

KITI RENGINIAI

————————————————————————————

Balandžio 27 d. , penktadienį, 18 val. koncertų salėje „Saulė“ populiariausia „Domino“ teatro komedija „Striptizo ereliai“ pasakoja apie šešis bedarbystės kamuojamo mažo Lietuvos miestelio vyrus. Pabodus diena iš dienos zulinti miestelio suolelius be didesnės naudos, vienam iš bičiulių šauna mintis, kaip susirasti veiklos ir užsidirbti pinigų: draugai nusprendžia tapti striptizo šokėjais… Tai labai drąsus sprendimas konservatyviems, ne itin sportiškiems, ant vidutinės amžiaus krizės ribos balansuojantiems vyriškiams. Todėl nieko nuostabaus, kad „naujos karjeros“ pradžia ne tik pareikalauja didžiulių valios pastangų, bet ir kelia pavojų ilgametei draugystei. Plačiau čia.

 

 

Gegužės 9 d., trečiadienį, 18 val. koncertų salėje „Saulė“ spektaklis „Geriausias šou“ .
Šou metu bus unikaliai įgyvendinti geriausių pasaulyje komedijos meistrų pasirodymai, neįprastai skambės populiariausių dainų versijos, vyks iki ašarų juokingos improvizacijos ir efektingos parodijos. Scenoje išvysite geriausią madų šou, įspūdingus magijos triukus, aukšto lygio solinius ir kolektyvinius šokių pasirodymus bei nepripažintų talentų šou. Aktoriai pasirodys netikėtuose amplua, juoksis iš savęs ir vienas iš kito, barsis, jei tik to prireiks, apsinuogins, jei to pareikalaus publika, išpažins savo nuodėmes, jei jiems bus atleista, ir, svarbiausia, galų gale atskleis paslaptį, kaip jiems pavyko tapti pačiais geriausiais.

Šaltinis: null