Nemokami seminarai šiauliečiams apie vaikų piešinius, save ir santykius, šeimos laisvalaikį

Šiaurės Lietuvos kolegija (Tilžės g. 22) kviečia tėvelius, pedagogus bei kiekvieną besirūpinantį vaiko vidiniu pasauliu į NEMOKAMĄ dviejų dalių seminarą „Vaikų piešiniai kaip jų gyvenimo atspindys“.

Nors linkę atkakliai neigti, piešti mokame visi. Tačiau dažniausiai piešia vaikai: savo vidinį pasaulį, savo savijautą, emocijas ir išgyvenimus, problemas. Nėra geresnio būdo sužinoti apie tai, kaip vaikas jaučiasi gyvenime, negu jo piešiniai.
O jeigu Jūs norite šiek tiek sužinoti apie vaikų piešinius, ateikite į iliustruotą seminarą ir atsineškite savo ir savo vaikų piešinių.
Seminarą ves Lietuvos ir Europos Traumų psichologijos asociacijų narys, sertifikuotas Europos psichologas ARŪNAS NORKUS.

Vietų skaičius ribotas!

Seminaras vyks: 2018-07-27 16.00 val. ir  2018-07-28 10.00 val.
Išankstinė registracija būtina: https://goo.gl/forms/kX9wor3x3YrEtfgR2

 

VšĮ Socialinių inovacijų centro įkurti „Bendruomeniniai šeimos namai“ kviečia į nemokamų užsiėmimų ciklą „Savęs pateikimas ir atstovavimas santykiuose“:
Kviečiame Jus į užsiėmimus apie tai:
-kaip kurti santykius su kitu žmogumi,
-kaip geriau pažinti save,
-kaip pristatyti save būtent taip kaip norime mes patys,
-kaip geriau pažinti save.

Užsiėmimai skirti visiems norintiems. Užsiėmimai vyks 2018 m. liepos 17 d. 17:00.
Norintys dalyvauti prašome registruotis: https://goo.gl/forms/y001ZsaW9GzZBWJr1

Daugiau informacijos:
el. paštu: a.jankiene@socin.lt  arba b.kuraite@socin.lt, telefonu +370 60076148 arba +370 62088944

 

Kokybiškas laikas šeimos, draugų, artimųjų rate – pergalė prieš žlugdančią rutiną ir alinantį stresą, tai galimybė sustabdyti laimės akimirką ir ją susigrąžinti atmintyje aplankius liūdesiui ar baimei. Išmanus laisvalaikis – asmenybės unikalumo atskleidimas, savęs ir kito atradimas per ypatingą santykio ryšį, jį puoselėjant ir tvirtinant; tai užslėpto kūrybiškumo žadinimas, padedantis efektyviai spręsti verslo, darbo, šeimos problemas su meile ir džiaugsmu širdyje. Laiminga šeima – klestinti tauta.

Kviečiame atvykti į Šiaurės Lietuvos kolegiją, adresu Tilžės g. 22 liepos 18 d. (trečiadienį) 17 val. ir pasisemti prasmingo laiko drauge.

Seminarą ves psichologė, lektorė turinti gausios patirties šeimos santykių, aktyvių įgūdžių lavinimo mokymų srityje ELMYRA DAMONSKIENĖ.

Seminaras NEMOKAMAS.

Išankstinė registracija būtina: https://goo.gl/forms/lkBiPWamwRIWZSSE2

 

Nuotr. Bulerija photography