Nominacija „Metų profesijos autoritetas 2015“ – dr. Jurgitai Plisienei

Praėjusį penktadienį išdalintos konkurso „Metų vadovas 2015“ nominacijų ir pagrindinio prizo – žirgo – skulptūrėlės. Garbingą apdovanojimą pelnė ir Respublikinės Šiaulių ligoninės Širdies ir kraujagyslių centro vadovė Jurgita Plisienė.

„Metų vadovo“ rinkimai šalies sveikatos sistemoje visuomet sukelia didžiulį bruzdesį. Juos lydi aistros, bendruomenių ir kolektyvų balsavimas. Atsakingai tikslinami kiekvieno nominanto metiniai laimėjimai. Lyderiai turi būti ne tik veržlūs, rezultatų siekiantys profesionalai, bet ir žinomi, visuomenėje vertinami žmonės. Jie – asmenybės, kurių charizma traukia nuveikti didelius darbus.

Renginyje dalyvavo nei dominantus sveikino ir ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Šiuose rinkimuose garbingą nominaciją „Metų profesijos autoritetas 2015“ pelnė Respublikinės Šiaulių ligoninės Širdies ir kraujagyslių centro vadovė dr. doc. Jurgita Plisienė.

„Man reikia iššūkių, o kai matai, kad gali daugiau padėti Lietuvos kardiologijai yra ypač malonu. Pasakysiu paprastai: mane masina galimybė nuveikti ką nors daugiau, turiu entuziazmo, sveikų ambicijų ir žinau, kaip reikia tai padaryti“, – sako Jurgita Plisienė.

„Mama pasakodavo, kad kaskart važiuodama automobiliu pasiimdavau popieriaus lapą, flomasterį ir brėždavau nelygią liniją, mašinai judant. Į klausimą, ką darau, atsakydavau: „užrašinėju kardiogramą“, – pasakoja pernai metų kardiologe išrinkta doc. Jurgita Plisienė.

Pasak medikės, kardiologija – labai plati ir įdomi sritis. Į klausimą, ar nesigaili Kauno klinikas iškeitusi į Respublikinę Šiaulių ligoninę, gydytoja sako: „Man reikia iššūkių, o kai matai, kad gali daugiau padėti Lietuvos kardiologijai yra ypač malonu. Pasakysiu paprastai: mane masina galimybė nuveikti ką nors daugiau, turiu entuziazmo, sveikų ambicijų ir žinau, kaip reikia tai padaryti“, – sako Jurgita Plisienė.

(Parengta pagal savaitraščio  „Lietuvos sveikata“ pranešimą)