AktualuŠiauliai

Pernai šiauliečiai dažniausiai davė Emilijos ir Marko vardus, reti vardai – Cirino, Hardas, Mažė

Šiaulių miesto Civilinės metrikacijos skyriuje 2019 m. įregistruoti 1225 gimimai (576 mergaitės ir 649 berniukai), iš jų 961 kūdikiai, gimę Lietuvoje bei 264 kūdikiai, gimę užsienio valstybėse.

2019 m. populiariausi mergaičių vardai – Emilija, Kamilė, Lėja, Luknė, Sofija, Ema, Amelija, Patricija.

2019 m. populiariausi berniukų vardai – Markas, Aronas, Domas, Matas, Benas, Arijus, Gabrielius, Herkus Jokūbas, Lukas, Nojus, Dominykas, Joris, Jonas, Motiejus.

Rečiausi vardai: Akari, Atsvei, Cirino, Donatela, Diandra, Devika, Dijora, Dangerutis, Edesa, Emerita, Einora, Erildas, Erijus, Elmas, Edenas, Etanas, Hardas, Hayk, Jurtė, Juta, Juna, Jomilė, Karlotė, Luna, Mažė, Raldas, Reimanas, Santaras, Savatij, Tilija, Toras, Travis, Zaina.

Nuo 2018 m. liepos 1 d. iki 2020m. sausio 2 d. išdalinti 1346 kūdikio kraiteliai. Šiais metais kūdikio kraiteliai toliau dalinami Šiaulių miesto gyventojams gimusiems kūdikiams.

2020-ųjų metų pirmosios paros Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje buvo dosnios  savo pasirinkimu. Tarp pirmųjų Šiaulių miesto kūdikių yra berniukas, mergaitė ir mergaitės dvynukės! Dvigubos laimės sulaukę tėveliai Dapšauskai jau apsisprendė, kad sesutėms suteiks Miglės ir Iglės vardus. Sveikas ir kaip dvynukes tikrai nemažo svorio gimusias naujagimes ir jų tėvelius Moters ir vaiko klinikoje aplankė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir mero pavaduotojas Domas Griškevičius. Klinikos vadovės Emilijos Bogužienės lydimi miesto vadovai į palatą pristatė šiauliečiams skiriamas dovanas – naujagimio kraitelius su mažyliams reikalingiausiais daiktais.

Naujagimių kraitelius Šiaulių meras ir mero pavaduotojas perdavė pirmojo metų berniuko, vardu Aronas, ir pirmosios mergaitės Lėjos mamytėms.

Šiaulių miesto savivaldybės  informacija

Nuotr. Bulerija Photography (Monika Lukianskienė)

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai