Piknikas senjorams Beržynėlio parke

Norime jus pakviesti prisijungti prie Nacionalinio socialinės integracijos instituto „Senjoro“ programos organizuojamos „Senjorų piknikų” akcijos, kuri vyks rugpjūčio 29 d. visoje Lietuvoje, taip pat  ir Šiaulių mieste.

„Senjorų piknikas” – dar viena priemonė įgyvendinti ir skleisti pozityvios senatvės idėjas. Šia iniciatyva siekiame skatinti senjorų bičiulystės ryšius, įkvėpti juos pačius  kasdienybėje kurti sau mielas akimirkas ir taip švęsti sidabrinį amžių.
Pikniką Šiauliuose organizuojame rugpjūčio 29 d. 14 val. Beržynėlio parke (Gegužių g. 55, Šiauliai). Čia senjorai bus kviečiami susiburti ir kartu susikurti jaukią popietę gamtoje su pašnekesiais ir skaniu maistu.
Ateinančius į pikniką senjorus kviečiame atsinešti savo pleduką ar pagalvėlę, kad galėtų komfortiškai atsisėsti, taip pat užkandžių sau ir kitam senjorui pavaišinti.

Pikniko programa:
lengva mankšta;
psichologės paskaita „Kaip būti laimingam senatvėje“;
Žaidimas Bingo;
talentinga, žavi, nuoširdi Elzė su grupe pikniką pripildys romantiškos muzikos;
laisvas laikas – bendraujame ir vaišinamės.
Kol kas senjorų piknikai planuojami 9 Lietuvos miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Mažeikiuose, Telšiuose ir Lazdijuose. Bet kviečiame prie idėjos jungtis senjorus, įmones ir organizacijas visoje Lietuvoje, – juk brandaus amžiaus žmonių aplinkoje turime kiekvienas.

Daugiau informacijos apie piknikų akciją rasite Senjoro.lt internetiniame puslapyje.

Simona Augutė
VšĮ Nacionalinis socialinės integracijos institutas
„Senjoro“ programos Šiaulių koordinatorė
Tel +37064633611

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite: