Poetas P. Širvys bus prisimintas Ch. Frenkelio viloje

Rugpjūčio 16 d., trečiadienį, 18 val. Šiaulių „Aušros“ muziejaus Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) skambės M. K. Čiurlionio kultūros ir paveldo fondo inicijuota aktoriaus Česlovo Stonio kompozicija „AMŽINAI, AMŽINAI NERAMUS“ (Paulius Širvys – eilėse, dainose,  prisiminimuose). Bilieto kaina – 3 eur, su nuolaida – 1,5 eur.*

Literatūrinę-muzikinę kompoziciją P. Širviui atminti atliks aktoriai: Česlovas Stonys, Saulius Sipaitis, Pranas Zaremba. Programa Šiauliuose bus rodoma pirmą kartą, iki šiol ją buvo galima išvysti kitose Lietuvos vietose: M. K. Čiurlionio namuose, M. Mažvydo bibliotekoje (Vilniuje), Bistrampolio dvare (Panevėžio r.), Kauno botanikos sode, Saldutiškio dvare (Utenos r.), Tauragės krašto muziejuje ir kitur.

„Kompoziciją „Amžinai, amžinai neramus“ dėliojau kaip mozaiką iš jo paties ir jo Vienintelės prisiminimų, laiškų. Čia skambės Poeto kaimynų, draugų ir… nedraugų mintys apie jį ir jo poeziją. Čia dainuosime pagal jo tekstus sukurtas dainas, – renginį apžvelgia kompozicijos autorius Česlovas Stonys. – Ateikite ne į literatūrinę popietę, ne į susitikimą su aktoriais. Ateikite į svečius pas Paulių Širvį“.

Šaltinis: null