Premjera TRYS SUPER ŽVAIGŽDĖS su puikiai žinomais aktoriais Šiaulių koncertų salėje SAULĖ

Kitoks teatras BALANDŽIO 11 d. 18 val. Šiaulių koncertų salėje SAULĖ pristatys premjerą – komediją ,,Trys super žvaigždės” su visiems puikiai pažįstamomis teatro, kino, TV žvaigždėmis – Rimante Valiukaite, Vitalija Mockevičiūte, Egle Mikulionyte ir Mariumi Repšiu.

Tai komedija pagal Ramūno Cicėno pjesę ,,Trys nacionalinės draugės”, kurioje pasakojama apie tris aktores, kurios visą gyvenimą dalinasi viena grimerine, bei vaidina vienoje scenoje. Jos visada viena kitą palaiko, šventes švenčia kartu, bėdoje taip pat kartu, o aplinkiniai jas pavadina ,,trimis muškietininkėmis”.

Nuo studijų laikų jos paslapčiomis svajoja sukurti grupę ir nustebinti savo neeiliniu talentu visą Lietuvą, bet vis neatranda tinkamo momento pradėti tai įgyvendinti.

Tačiau šiandien ypatinga diena! Pasigirsta telefono skambutis, kuris praneša, kad tarp ,,trijų muškietininkių” yra ta, kuri šiais metais taps GERIAUSIA KINO AKTORE. Deja, tik viena!

Atvažiuoja operatorius imti interviu. Scenoje netikėtai atsiranda muzikos instrumentai, o dar vienos iš Jų vakare laukia svarbiausia gyvenimo premjera.

Intrigos, pavydas, tikros ašaros, dar nuoširdesnis juokas ir scenoje skambanti gyvai atliekama muzika. Ar šį ypatinga diena nesugriaus aktorių draugystės? Atsakymai jau greitai super komedijoje ,,Trys super žvaigždės”.

Režisierius Ramūnas Cicėnas

Scenografija ir kostiumai – Vita Eidimtaitė

Pagal Ramūno Cicėno pjesę ,,Trys Nacionalinės draugės”

Vaidina: Rimantė Valiukaitė, Vitalija Mockevičiūtė, Eglė Mikulionytė, Marius Repšys.

Spektaklio trukmė – 1 val. 30 min.

Bilietai čia.