R. Vestarto ir S. Petrausko auklėtiniai pasipuošė sidabro medaliais

Lapkričio 5 dieną, Panevėžyje startavęs Lietuvos vaikų U-12 ir U-13 futbolo pirmenybių finalinis etapas, dėl prastų oro sąlygų buvo nukeltas bei komandos baigė varžytis lapkričio 13 dieną Marijampolėje.

Puikiai tiek Panevėžyje, tiek Marijampolėje pasirodė Šiaulių FA vaikinai, gimę 2004 metais. Renato Vestarto ir Sauliaus Petrausko auklėtiniai  finaliniame etape rungtyniavo II-jame pogrupyje. Šiauliečiai 3:0 įveikė Klaipėdos FM-2-FK Atlantas ekipą, 2:1 nugalėjo Marijampolės FC, 2:2 išsiskyrė su Vilniaus FM bei su 7 taškais tapo pogrupio nugalėtojais.

I-ojo porupio nugalėtojais tapo Gargždų „Bangos” jaunieji auklėtiniai. Pastarieji finale susitiko su Šiaulių FA-2004. Po atkaklios kovos teisėjo finalinis švilpukas užfiksavo lygiąsias, todėl komandos stojo mušti baudinius. Čia sėkmingiau sekėsi „Bangai”, kuri ir tapo nugalėtojais. Šiauliečiai pasidabino Lietuvos vaikų U-13 futbolo pirmenybių sidabro medaliais, o šiaulietis Dovydas Gajauskas pripažintas geriausiu finalinio etapo gynėju.

Ne taip sėkmingai Lietuvos vaikų U-12 futbolo pirmenybių finaliniame etape sekėsi Šiaulių FA-2005 komandai. I-jame pogrupyje šiauliečiai 0:4 nusileido Vilniaus FM, 0:1 – Kauno „Girionys”-„Ąžuolas” ir 1:1 sužaidė lygiosiomis su Tauragės VJSM-2.

Deivio Kančelskio ir Jurijaus Lukjančuko auklėtiniai pogrupyje liko ketvirti bei rungtyniavo dėl 7 vietos. Šiauliečiai susitiko su Kėdainių „Nevėžiu”. Po itin rezultatyvių rungtynių – 6:3 pergalę šventė Šiaulių FA-2005 bei pirmenybėse liko septinti. Tuo tarpu, pirmenybių nugalėtojais tapo Vilniaus FM-1.