Savaitgalio renginių kalendorius – knygų mugė, M. Levickio koncertas ir Šopturgis

PENKTADIENIS

martynas-levickis118 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Inertiškos dujos“. drąsus ir atviras pasakojimas apie keturis iširusios roko grupės narius, ieškančius užsimiršimo „spalvotose piliulėse“, sapnų ir haliucinacijų pasaulyje. Pjesės personažai nuobodžiai stumia dienas prišnerkštame bute, postringaudami keisčiausiomis temomis ir spoksodami į televizorių. Plačiau čia.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ Martyno Levickio koncertas „Ekstremalus klasikos pliūpsnis“.

18 val. Šiuolaikinio meno ir mados festivalis VIRUS 21. Šokio teatro „Aura“ spektaklis „Troškulys“ Šiaulių kultūros centre. Plačiau čia.

19 val. Šiaulių arenoje gyvo garso koncertas „The Greatest Love of All – The Whitney Houston Show“.

21 val. grupės „Vairas“ koncertas „Jonio pastogėje“.

*********************************

ŠEŠTADIENIS

10 – 20 val. P. Višinskio viešojoje bibliotekoje pirmą kartą vyks Šiaulių knygų mugė, kurioje knygas pristatys net 24 leidyklos.  Į knygų mugę atvyks  laidų vedėjas, publicistas ir žurnalo leidėjas Andrius Užkalnis, buvusi šiaulietė rašytoja ir žurnalistė Ligita Juknevičiūtė, rašytojas Edmundas Malūkas, poetai Mantas Balakauskas ir Ernestas Noreika. Jie šiauliečiams pristatys savo knygas. Plačiau čia.

2111 – 19 val. Šiaulių arenoje Šopturgis. Galėsite įsigyti  aksesuarų, papuošalų, drabužių, prekių vaikams, įdomių ir originalių smulkmenėlių namams.

12 val. Šiaulių dailės galerijoje vyks Lygių galimybių plėtros centro ekspertės, humanitarinių mokslų (menotyros) daktarės, įvairių aukštųjų mokyklų dėstytojos Margaritos Jankauskaitės paskaita „Lyčių lygybė: subalansuota moterims, bet ypač rekomenduojama vyrams“. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Nebylys“. Istorija – labai gyvenimiška, tačiau sprendžiamos problemos (meilės, nuodėmės, pasirinkimo ir būties) tolygios didžiosios literatūros šedevrams. Tad ir spektaklyje nereikėtų tikėtis banalaus meilės trikampio, kūrybinės grupės sprendimai žiūrovui tikrai nežada kaimietiško buitiškumo. Pats maestro Jonas Vaitkus spektaklį vadina dviejų dalių impresija pagal Juozą Tumą-Vaižgantą. Plačiau čia.

19 val. Šiaulių arenoje SunCity Beat. Vedėjas – Raimondas Šilanskas. Svečiuose: grupė „Vairas“, Kęstutis Jablonskis, Kęstutis Ignatavičius ir grupė „Vaizbūnai“.

21 val. grupės „Bonus“ koncertas „Jonio pastogėje“.

*********************************

SEKMADIENIS

bela-bosas-ir-bulis_afisa-112 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis vaikams „Bela, Bosas ir Bulis“.
Pagrindiniai spektaklio personažai – septynmečių draugų trijulė – Bela, Bulis ir Bosas. Tai ne vardai, o pravardės, atitinkančios ir personažų charakterius. Bela – graži mergaitė, kaprizinga, gyvenanti tik su mama, Bulis – varganai gyvenančių tėvų vaikas, stačiokiškas berniukas. Bosas – turtingų tėvų vaikas, lepūnėlis. Visiems šiems pagrindiniams personažams trūksta dėmesio ir meilės. Jie susidraugauja ir bando vienas kitu rūpintis ir vienas kitam padėti. Plačiau čia.

16 val. krepšinis Šiaulių arenoje LKL: „ŠIAULIAI“ – „JUVENTUS“.

18 val. spektaklis „Nora“ Šiaulių dramos teatre. Tai sukrečiantis pasakojimas apie jauną moterį, kuri nesutinka gyventi apsupta melo ir ryžtingai nutraukia ryšius su šeima, kuria nusivylė. Plačiau čia.