Saugaus eismo dienoje pareigūnai pademonstravo, kaip naudojamas “ežys”

Šeštadienį netoli Kuršėnų esančiame Šiaulių darbo rinkos mokymo centro autodrome surengta diena “Saugus eismas 2016”.

DSC_0144Visiškai naujoje automobilių trasoje žiūrovai galėjo pasitikrinti vairavimo įgūdžius ant šlapios kelio dangos, apžiūrėti mokomuosius automobilius ir specialiąją kelių valymo techniką.

Dešimt komandų (vieni kaip dalyviai, kiti tik svečių teisėmis ir nepretenduojantys į dovanas) varžėsi trijų rungčių estafetėje.

Iš pradžių dalyviai turėjo spręsti Kelių eismo taisyklių testus, vėliau laukė praktinės užduotys. Vienas komandos narys turėjo įveikti kliūčių ruožą su specialiais, girtumą imituojančiais akiniais, antrasis – DSC_0312trasą pravažiuoti dviračiu, trečiasis – automobiliu apvažiuoti kliūtis gana slidžiame kelyje. Tiesa, prieš varžybas policija pateikė staigmeną – paprašė visų dalyvių pasitikrinti blaivumą.

Daugiau nuotraukų čia.

Pergalę varžybose iškovojo Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos komanda, antroji vieta atiteko Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto dalyviams, o trečioji- Juliaus Janonio gimnazijos komandai.

Renginio pabaigoje policijos pareigūnai pademonstravo specialų numerį – parodė, kaip panaudojamas “ežys”. Buvo imituojamas situacija, kai pareigūnai vejasi sprunkantį automobilį ir šiam sustabdyti ant kelio ištiesiamas “ežys”, kurio spygliai praduria priekines mašinos padangas.