„Saulėtekio“ gimnazija turi paplūdimio tinklinio aikštelę

Rugsėjo 6 – džiugi diena: „Saulėtekio“ gimnazijoje oficialiai atidaryta nauja, tarptautinius standartus atitinkanti paplūdimio tinklinio aikštelė. Idėja įrengti tokią aikštelę, rūpinantis bendruomenės sveiku gyvenimo būdu bei gimnazistų užimtumu, kilo prieš keletą metų Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos direktorei Jūratei Kaščiuškienei ir aktyviam visuomenininkui Mantui Mickevičiui. Šią vasarą Šiaulių miesto savivaldybės dėka ją pavyko įgyvendinti.

Į atidarymo ceremoniją atvyko Šiaulių miesto vadovai – miesto meras Artūras Visockas bei vicemeras Domas Griškevičius. Garbingi svečiai linkėjo būti aktyviems, žaisti tinklinį – naudotis naujai sukurtos sporto zonos paslaugomis. Gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė džiaugėsi, kad būtent „Saulėtekio“ gimnazijai savivaldybė patikėjo įrengti tokią sporto erdvę ir Lieporių parką padaryti dar patrauklesnį miesto bendruomenei. Po visų sveikinimų merui Artūrui Visockui, vicemerui Domui Griškevičiui ir gimnazijos direktorei Jūratei Kaščiuškienei perkirpus simbolinę juostelę, tinklinio aikštelė buvo oficialiai atidaryta. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir Švč. Mergelės Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčios klebonas Saulius Paliūnas, kuris, linkėdamas sėkmės, saugaus žaidimo bei sveikatos žaidėjams, pašventino naująją tinklinio aikštelę. Netrukus prasidėjo pirmasis paplūdimio tinklinio turnyras, kuriame tašką pelnė ir pats miesto meras Artūras Visockas!

Tikimės, kad ši nauja sporto ir poilsio erdvė bus nuolat pilna žaidėjų, kad joje vyks įvairūs turnyrai ir renginiai, kurie teiks atgaivą ne tik kūnui, bet ir sielai.