Šiaulių dramos teatras per miesto dienas atvers sceną ir pakvies į požemį

Valstybinis Šiaulių dramos teatras per jubiliejines „Šiaulių dienas“ užleis sceną miesto svečiams ir vaikų festivaliui, o patys teatralai išeis į miestą ir net tris dienas bus kaip niekad iki šiol aktyvūs šventės dalyviai. Mažieji šiauliečiai aktorius galės sutikti ketvirtadienį parodoje „Ką veiki?“, kiekvienam Šiaulių miesto 780 metų jubiliejų švenčiančiam miestiečiui ir svečiui teatro kaukės penktadienį mojuos motorizuotos kolonos vilkstinėje, o smalsiausieji šeštadienio vakarą galės nusileisti į teatro požemius su ekskursijos „Teatro labirintais“ gidais.

Teatro aktoriai šio ketvirtadienio, rugsėjo 8 d., popietę ruošiasi ten, kur tikisi sutikti šimtus savo mažųjų gerbėjų – į Šiaulių areną, kur vyks Kūrybiško/aktyvaus laisvalaikio idėjų paroda „Ką veiki?“ Vaikai ir moksleiviai, aplankę teatro stendą, galės gauti ne tik informacijos apie jų amžiui skirtus spektaklius, ekskursijas ir edukacijas, bet ir susitikti su tikromis scenos žvaigždėmis ir žvaigždutėmis, pasikalbėti, gauti autografą ir nusifotografuoti kartu. Paroda arenoje šurmuliuos tris valandas (16-19 val.).

Penktadienį, kai 16 val. pagrindine miesto gatve pajudės spalvinga, triukšminga motorizuota šventės „Šiaulių dienos“ dalyvių kolona, nepastebėti joje aktorių ekipažo bus neįmanoma. Stilizuota teatralų platforma į vilkstinę įsijungė pirmą kartą. Bus siurprizų!

Šeštadienio, rugsėjo 10 d., vakare 20 ir 21 val. vėl laukiami smalsieji, kurie nepabūgs leistis į teatro požemius ir pakeliauti klaidžiais rūsiais-labirintais. Į ekskursiją „Teatro labirintais“ būtina registruotis iš anksto ir įsigyti bilietus (kaina 5 Eur/asm.) Valstybinio Šiaulių dramos teatro kasoje.

Kol teatralai dalyvaus „Šiaulių dienose“ miesto erdvėse, savo Valstybinio Šiaulių dramos teatro sceną jie užleis kitiems jubiliejaus renginiams: rugsėjo 7 d., vyksta Omahos (JAV) ir Šiaulių miestų draugystės 20-mečiui skirtas koncertas, o rugsėjo 8-10 dienomis XI tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Baltoji varnelė“.

Šaltinis: null