Šiaulių valstybinė kolegija originaliai pasveikino miestą

Šiauliai šurmuliuoja, puošiasi – įsibėgėja pasirengimas miesto gimtadienio šventei, truksiančiai kelias dienas. Šiaulių valstybinė kolegija atvėrė langus, simbolizuojančius atvirumą miestui, dalijimąsi savo idėjomis ir žiniomis. Kolegijos bendruomenė taip pasveikino miestą su 780-uoju gimtadieniu.

sveikinimas-miestui-21Beveik aštuonių šimtmečių Šiaulių istorija kuria ypatingą atmosferą, kurią atspindi žmonių santykiai, darbų tėkmė ir kasdienybės žavesys. Šiaulių valstybinė kolegija įsikūrusi pačiame miesto centre, ten, kur vyksta visi renginiai ir šventės, todėl su džiaugsmu gali stebėti, kaip Šiauliai keičiasi, gražėja ir auga, tampa atviresni naujoms idėjoms, galimybėms ir pokyčiams.

„Mes atvėrėme langus dar ir todėl, kad visi kartu pajaustume šventę pasitinkančio miesto žavesį ir išgyventume istorijos momentų didingumą. Linkime Šiauliams ir šiauliečiams tikėjimo savo jėgomis, optimizmo ir noro visą laiką judėti į priekį. Tegul kiekviena diena skleidžia žinią apie Šiaulius kaip apie miestą, kuriame norisi gyventi, dirbti, kurti ir tiesiog į jį sugrįžti! Su gimtadieniu, mieste! Švęskime Šiaulius!“ – Šiaulių valstybinės kolegijos bendruomenės vardu ragina direktorė dr. Natalija Šedžiuvienė.

Prierašas po nuotrauka: Sveikinimo Šiaulių miestui kulminacija – nuotrauka, kurioje matyti pro Šiaulių valstybinės kolegijos langus mojuojantys čia dirbantys ir studijuojantys žmonės.

Šaltinis: null