Savaitgalio renginiai – Kakė Makė vaikams, susitikimas su Nagliu Šulija, pavasarinis koncertas su pop muzikos atlikėjais

PENKTADIENIS

18 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Didžiojoje skaitykloje vyks Kęstučio Macijausko knygos „Debesų žuvys“ pristatymas. Knygos pristatymą moderuos Šiaulių dramos teatro aktorė Nomeda Bėčiūtė.

18.30 val. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre spektaklis jaunimui „Man šiandien – Hamletas“. Plačiau čia.

19 val. Šiaulių arenoje koncertas „Pavasariniai žiedai 2023“. Žiedus dalins: Irma Jurgelevičiūtė, Rytis Cicinas, grupė „16HZ“, Mia ir grupė „Patruliai“. Plačiau čia.

ŠEŠTADIENIS

14 val. Šiaulių kultūros centre žaismingas spektaklis vaikams „Kakė Makė ir atversta knyga“.
Spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“ pastatytas pagal Linos Žustautės knygeles „Kakė Makė ir dantukų fėjos puota“ bei „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“. Jis leidžia į įprastas gyvenimo situacijas pažvelgti kiek kitaip ir žaismingiau įveikti kylančius iššūkius. Ypatingas dėmesys skiriamas interaktyvioms dekoracijoms, kurios tampa svarbi vaidinimo dalis bei mažuosius žiūrovus įtraukia ir priverčia jaustis kaip namuose. Plačiau čia.

14 val. ekskursija į Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros bokštą. Gidė lauks šventoriuje. Kaina 3 eurai + auka katedrai.

18 val. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre spektaklis „Remyga“. Plačiau čia.

SEKMADIENIS

12 val. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre spektaklis vaikams „Blusyno pasakojimai”. Plačiau čia.

16 val. Šiaulių arenoje susitikimas su Nagliu Šulija. Tema: „Dangus, žvaigždės ir mes”.
Renginio metu prisiliesime prie dangaus, žvaigždžių ir mūsų santykio: kaip mus veikia astralinės aplinkybės, ko galime tikėtis iš žvaigždžių kalbos ir ką turėtumėm žinoti. Norime ar nenorime, tikime ar netikime, žvaigždės ir mes esame neatsiejama visuma. O pasinėrus į astrologiją giliau, galime atrasti labai įdomių ir iš pirmo žvilgsnio neįtikėtinų dalykų. Plačiau čia.

17 val. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre spektaklis „Bagadelnia“. Plačiau čia.

Nuotr. G. Stanelis

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite: