AktualuKultūraŠiauliai

Savaitgalio renginiai – Kaziuko mugė su nemokamais koncertais ir smagios pramogos vaikams

PENKTADIENIS

Penktadienį ir šeštadienį bulvare Kaziuko mugė.
Mugės metu galėsite įsigyti ir gurmaiško maisto – įvairių mėsos, žuvies, sūrio marinuotų alyvuogių gaminių, taip pat žolelių, aliejaus, alyvuogių, medaus ir pagardų. Gurmanai galės paragauti šviežių austrių. Išskirtiniai gaminiai bus parduodami gamintojo kainomis.
Penktadienį laukia geriausios „Delfinai“ grupės dainos su Stano (Stanislavas Stavickis), grupės „Studija“ lyderis Steponas Januška ir „Poliarizuotų stiklų” grupės lyderis Šarūnas Mačiulis.
Šeštadienį – renginio vedėjas: anekdotų karalius Raimondas Šilanskas. Koncertuos Jolanta Kriaučiūnienė ir šokių grupė „Kometos”, skrabalų karalius Karolis Šileika, Baltas Kiras ir Arvydas Vilčinskas.
Penktadienį mugė veiks nuo 11 val. iki 19 val., o šeštadienį – nuo 11 val. iki 19 val.

18.30 val. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre spektaklis „Nebylys“. Plačiau čia.

ŠEŠTADIENIS

Šeštadienį ir sekmadienį Šiaulių arenoje Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas – pirmenybės. Finalinės varžybos prasidės nuo 18.30 val.

11.15 val. Trispalvės žygis „Lietuva mūsų širdyse“.
Šiaulių arena–J. Jablonskio g.–Tilžės g.–Prisikėlimo a.
Žygyje dalyvauja Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vad. Sigitas Vaičiulionis, dirig. Gediminas Brūzga) ir švietimo įstaigos.

12 val. Prisikėlimo aikštėje vyks Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos šventinis minėjimas. Dalyvauja grupė „Ūkanose“. Dalyviai į renginį kviečiami atsinešti trispalvius vėjo malūnėlius. Renginio trukmė: ~1 val.

13 val. ekskursija „1863-1864 m. Nepamirštas sukilimas. Šiauliai“. Gidas lauks prie Sukilėlių kalnelio. Ekskursija nemokama.

17 val. Šiaulių kultūros centre koncertas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Pasimėgauti muzika šventiniame renginyje kvies: atlikėja Monika Marija, Šiaulių bigbendas (meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis). Koncerto vedėja Raimonda Sližienė.

SEKMADIENIS

10 val. Šiaulių kultūros centro Amatų dirbtuvėse vyks edukacinis užsiėmimas „Velykų raštai“.
Registracija tel. +370 678 53 171, el. p. vaida.dambrauskiene@siauliukc.lt

10 – 17 val. Žygis – Laisvė mūsų širdyse! Šiaulių centriniame parke.

10 ir 11.30 val. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre Interaktyvus judesio spektaklis 0-3 metų vaikams „Vandeninis nuotykis“. Plačiau čia.

Sekmadienio renginiai P. Višinskio viešojoje bibliotekoje:

11.00–16.00 val. (trukmė individuali), Kraštotyros skaitykla (III a.) Edukacinis užsiėmimas „Knygos skirtuko kūrimas makramė technika“. Makramė – dekoratyvinių mazgų rišimo technika, žinoma nuo seniausių laikų. Šiandien ji išgyvena renesansą. Būtina išankstinė registracija tel. (8 41) 37 17 37, el. p. Renata.Murauskaite@savb.lt

13.00 val. (trukmė – 1 val.) ir 15.00 val. (trukmė – 1 val.), dalyviai renkasi prie Registratūros (II a.) „Sensoriniai skaitymai“ (4–7 metų vaikams). Tai edukacinė programa vaikams, tarp jų ir turintiems autizmo spektro sutrikimą arba kalbos ir komunikacijos sunkumų. Programos tikslas – pasitelkiant pojūčius (regą, klausą, lytėjimą, uoslę ar skonį) atskleisti teksto prasmę taip, kad vaikas bent iš dalies gebėtų suprasti pasakojimą. Siekiant kuo vaizdingiau perteikti pasakojimo elementus, naudojamos įvairios vizualinės, taktilinės ir kitokios sensorinės priemonės. Būtina išankstinė registracija tel. (8 41) 37 17 32.

11.00 val. (trukmė – 1 val.), Jaunimo ir edukacijų erdvė (III a.) edukacija „Tradicinės pasakos netradicinėse erdvėse“ (8–12 metų vaikams). Pasakos tik lovoje ir tik prieš miegą? Tik skaitomos arba tik klausomos? Tik iš „Pasaulio pasakų lobyno“?
Nesutinkame! Kviečiame pradinių klasių mokinukus atsigręžti į savo šaknis ir susipažinti su gražiausiomis lietuvių liaudies pasakomis! Ne tik klausytis pasakojimų, bet ir dalyvauti: aktyviai įsitraukti į istorijos vingius, atlikti užduotis, žaisti, kurti, diskutuoti ir net medituoti! Būtina išankstinė registracija tel. (8 41) 37 17 32.

13.00 val. Šiaulių dailės galerijoje (Vilniaus g. 245) vyks kūrybinės dirbtuvės „Kas ta grafika“. Dirbtuvių kaina dalyviui – 3 Eur. Plačiau čia.

14 val. ekskursija į Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros bokštą. Gidė lauks šventoriuje. Kaina 3 eurai + auka katedrai.

17 val. Šiaulių kultūros centro pramogų salėje „Maksas“ (Aušros al. 31) šokių vakaro metu šokėjus linksmai praleisti laiką kvies Algimantas Butnorius. Plačiau čia.

18 val. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre spektaklis „Revizorius“. Plačiau čia.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai