Savaitgalio renginių kalendorius – 100 atsispaudimų, Trispalvės žygis ir spektaklis su Neringa Nekrašiūte

PENKTADIENIS

12 val. prisikėlimo aikštėje policija, kariai ir ugniagesiai kartu darys 100 atsispaudimų! Bus giedamas himnas, vyks iškilminga eisena.

18 val. Šiaulių arenoje miuziklas „Paryžiaus katedra“.

18 val. Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių kultūros namuose (Žemaitės g. 102) vyks Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtas ansamblio „Sedula“ naujos patriotinių dainų programos pristatymas. Lietuvos savanorių, partizanų dainos kvies šiauliečius ir miesto svečius praleisti vakarą klausantis lietuvių liaudies dainų.
Renginys nemokamas.

18.30 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Visu greičiu atgal!“.
Tai graudžiai komiška istorija apie dviejų seserų Anetės (60 m.) ir Bernadetės (55 m.) kelionę, ieškant prieš 25-erius metus mirusio tėvo kapo. Tikslios vietos seserys nežino – tik tiek, kad jis palaidotas kažkur prie Amjeno, Šiaurėje.  Plačiau čia.

21 val. “Jonio pastogėje” grupės „Tabasco“ koncertas.

 

ŠEŠTADIENIS

Ekskursijos:
11 val. (Ne)eksursija vaikams „Šiaulių bulvaro pasaka“
12 val. Ekskursija autobusu „Pietinia kronikas gyvai“
13 val. Ekskursija „Šimtmečio Šiauliai“
15 val. Ekskursija autobusu „Pietinia kronikas gyvai“
-Būtina išankstinė registracija el. paštu tic@siauliai.lt arba tel. (8 41) 523 110

17.15 val. Šiaulių arenoje LKL varžybos: Šiauliai – Pieno žvaigždės.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis “Išrinktieji”.
Tai drąsus jaunų teatro kūrėjų komandos meninis tyrimas žiaurumo tema. Pasak spektaklio kūrėjų, šiandien kaip niekad esame linkę į užslėptas ir nematomas žiaurumo formas: psichologinį terorą, moralinį smurtą, „etikečių klijavimą“ ir savo poelgių pateisinimą, prisidengus doruolio ir teisuolio kaukėmis. Plačiau čia.

18 val. koncertų salėje “Saulė” muzikinė komedija “Karštoji kirpėjo kėdė”.
Taigi, įsivaizduokite – grožio salonas. Pas tokį savotišką kirpėją netikėtai užklysta didelė scenos žvaigždė (dainininkė ir aktorė – Neringa Nekrašiūtė), kuriai vos už poros valandų koncertas arenoje, o makiažas ir šukuosena nepadaryta, nes grimerė susilaužė ranką, o gal net ir koją. O tada čia ir prasideda nuotykiai.
Žvaigždė netikėtai grožio salone ima ir sudainuoja visas geriausias būsimo koncerto dainas. O kirpėjas papasakoja savo ir savo klientų romantiškiausias, linksmiausias ir slapčiausias istorijas.
Ateikite ir pamatykite, ar tik ne Jūsų gėdingas istorijas išpasakos kirpėjas? Plačiau čia.

21 val. “Jonio pastogėje” grupės „Tequila“ koncertas.

 

ŠEŠTADIENĮ IR SEKMADIENĮ prekybos centre “Saulės miestas” vyks egzotinių gyvūnų paroda, kurioje daugiau nei 70 gyvūnų rūšių: nuo šimtakojų iki karališkojo pitono; augalai plėšrūnai. Paroda nemokama.

 

SEKMADIENIS

10 val. Šiaulių arenoje Lietovos atvirasis 3×3 krepšinio čempionato I etapas Šiauliuose.

11 val. Lietuvos laisvės kovų dalyvių pagerbimas prie Nepriklausomybės paminklo ant Sukilėlių kalnelio Dalyvauja Šiaulių pučiamųjų instrumentų orkestras.

11.20 val. Trispalvės žygis „Lietuva mūsų širdyse“.
Eisena žygiuos: Sukilėlių kalnelis – Vilniaus g. – Žemaitės g. – Aušros alėja – Prisikėlimo a.

12 val. Prisikėlimo aikštėje Šventinis minėjimas ir iškilminga Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimo ceremonija. Programoje: visuotinė akcija „Ateitis mūsų rankose“, grupės „Hiperbolė“ legendos Igorio Berino ir grupės „Huge Soul“ koncertas.

Visi Kovo 11-osios renginiai plačiau čia.

18 val. Šiaulių arenoje premjera – spektaklis – diskoteka “PIETINIA KRONIKAS. ORIGINALS ON THE STAGE”.
Tai nenusakoma žanra spektaklis – tokia muzikine viena originala iš pietinia gyvenima istorija su gera humora i sentimentu doze. Kaži, a yr Šiauliuose toks originals, katras da neskaite „Pietinia kroniku“? Nu jei neskaite, tai tikrai girdėja, ka istorija sukas apie bachuriuką iš pietinia – Rimantą Kmitą, katras kaip visi normalūs pietinia bičai dienas leidž kažka „stumdydams“, žaidž regbį i tam chaotiškam santvarkų lūžia laikmety banda susigaudyt, kas gyvenime yra svarbu, i kuom originals skirias nuo padielkes. Iš eilinia turginia i treninginia Rimants pamažu tamp normaliu biču, kuris skaita geras knygas, klausas normalios muzikas i apskritai praded gaudytis, kas i kaip vykst. Tas sunkiai perteikiams laukinia kapitalizma laiks mums, tai patyrusiems, aiškiai paroda, kokie jauni i naivūs tada buvam, i koks gėris yra dabartine laisve. Bet visais laikais išliek svarbus tas pats klausims: o kas esi tu – originals a padielke?

18 val. renginys „Garso Patyrimas“.
Transcendentinio Garso Kelionė tai – meditacija, proto nuraminimas, kelionė į save, kurios metu gulima ant žemės, klausomasi natūralių instrumentų garsų. Plačiau čia.

 

Šaltinis: null