Savivaldybė siekia, kad darželių remontai vyktų laiku

Šiauliai užsibrėžė sustyguoti švietimo įstaigų atnaujinimo procesus. Statybininkų brigados lopšeliuose-darželiuose darbuosis tada, kai mažiausiai trukdys ugdymo procesui. Tai vienas iš tų gerųjų pavyzdžių, kai milijono vertės sutartys buvo pasirašytos dar žiemos pabaigoje, o darbus numatoma atlikti iki naujų mokslo metų pradžios.

Šiaulių miestas pernai rimtai investavo į miesto švietimo įstaigas, vienokie ar kitokie darbai vyko daugelyje darželių ir mokyklų, tam buvo skirta 3,7 mln. eurų. Nors labai dažnai viešųjų pirkimų procedūros užsitęsia gerokai ilgiau nei planuojama, 2017 m. didžiuosius darželių ir mokyklų atnaujinimo darbus pavyko užbaigti laiku. Šiemet, tęsiant kitų įstaigų atnaujinimą, statybas kuruojantis padalinys jau pasirašė sutartis dėl 11 pastatų atnaujinimo. Suplanuotų darbų sąmatinė vertė siekė  beveik pusantro milijono eurų.

Pasak Šiaulių miesto mero pavaduotojo Domo Griškevičiaus, įvykusių konkursų metu pavyko sutaupyti beveik trečdalį šios sumos – 407 tūkst. eurų. Už šias lėšas biudžetinėse įstaigose bus galima atlikti įvairių papildomų darbų.

Už efektyviai įvykdytus pirkimus ir laiku pasirašytas rangos sutartis Šiaulių miesto meras Artūras Visockas simbolinę dovaną – rašiklį įteikė Urbanistinės plėtros ir ūkio departamento Statybos ir renovacijos skyriaus vedėjui Evaldui Vaičeliūnui.

Pasirašytos sutartys dėl „Saulės“ pradinės mokyklos, lopšelių-darželių „Drugelis“, „Pušelė“, „Žirniukas“, „Klevelis“, „Auksinis raktelis“, „Gintarėlis“, „Pasaka“, „Coliukė“ ir „Ąžuoliukas“ atnaujinimo darbų.

Šaltinis: null