Savaitgalio renginių kalendorius – kačių paroda, Leon Somov ir Jazzu koncertas

PENKTADIENIS

18 val. Rėkyvos kultūros namuose vyks Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ koncertas.

18.30 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Skerdynių Dievas“.
Tai šmaikšti, subtilaus humoro prisodrinta komedija, vaizduojanti gana buitišką ir daugeliui mūsų lengvai atpažįstamą situaciją. Vieną popietę susitinka dvi inteligentiškos poros aptarti tarp jų vaikų kilusias muštynes, kurių metu vienam berniukui buvo išmuštas dantis. Pradžioje mandagus ir civilizuotas bendravimas pamažu įgauna vis aštresnį toną. Plačiau čia.

20 val. Leon Somov ir Jazzu koncertas „Game over“.
Sėkmingiausias pastarųjų laikų Lietuvos scenos duetas “Leon Somov & Jazzu” po 12-os kartu praleistų metų priėmė sprendimą skirtis ir sutelkti dėmesį į savo solines karjeras. Paskutinis jų turas skelbia, kad šis žaidimas – baigtas, atėjo laikas padėkoti vienas kitam ir visiems savo gerbėjams.

21 val. „Jonio pastogėje“ koncertuoja grupė „Vairas“.

 

ŠEŠTADIENĮ ir SEKMADIENĮ „Akropolyje“ Tarptautinė kačių paroda.

ŠEŠTADIENIS

17 val. Dviračių muziejuje vyks dokumentinio filmo „Dviračiais Afrikoje: Namibija“ premjera. Filmą pristatys žygio dalyviai Konstantin Tučin ir Rūta Syminaitė. Tai naujausias „Špikis“ dokumentinis nuotykių filmas, pasakojantis apie šešių keliautojų iš Lietuvos nuotykius tolimoje ir egzotiškoje Afrikoje.

18.00 val. koncertų salėje „Saulė“ „Domino“ teatro spektaklis „Žirklės“.

18.00 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis spektaklis „Išrinktieji“.
Į kambarį prie prabangiai padengto stalo renkasi pavieniai žmonės, sukviesti į „Geriausio metų žmogaus“ apdovanojimus. Staiga nerūpestingų ir šmaikščių pokalbių srautą nutraukia pasigirdęs balsas, kuris praneša, kad tarp susirinkusiųjų yra žudikas ar žudikė. Situacija ima keistis labai netikėta linkme. Atmosfera kaista, humoras virsta rimtais kaltinimais, o nominantai – nevaldomais žiaurumo bacilos nešiotojais. Eksperimentas prasideda… Plačiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ grupės „Bonus“ koncertas.

 

SEKMADIENIS

12 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis vaikams „Bebenčiukas ir laumė“.
Tai linksma pasakaitė, kuriai panaudojau Kosto Kubilinsko eiliuotus tekstus ir Petro Cvirkos prozą, spektaklį papildžiau savo kūrybos dainelėmis. Plačiau čia.

********************************************

Kiti renginiai

Šiaulių Dramos teatro mažojoje salėje „Knygos teatro“ spektaklis „Pakalnučių metai“ bus rodomas vasario 28 d. 18.30 val.
(bilietai – http://www.teatrai.lt/…/knygos-teatro-spektaklis-pakaln…/578)

„Taigi, kaip duris mes vadiname „įėjimu“ iš lauko ir „išėjimu“ iš vidaus, lygiai toks gyvenimo ir mirties santykis“, – savo debiutiniame novelių rinkinyje „Pakalnučių metai“ (1985 m.) rašė Jurga Ivanauskaitė, kuriai šiemet būtų sukakę 55-eri metai.

Šaltinis: null