Savaitgalio renginių kalendorius – vaidins žinomi televizijos veidai

smegenu istorijaPenktadienis

18 val. Šiaulių kultūros centre komedija „2 smegenų istorija“. Kūrybinė trupė žada, kad bus kalbama apie tai, kaip gyventi santuokoje ir nieko nenudobti.“ Daugiau apie spektaklį.

18 val. Šiaulių dramos teatre režisieriaus Arvydo Lebeliūno spektaklis  „Komivojažieriaus mirtis“. Daugiau apie spektaklį.

21 val. „Juonio pastogėje“ koncertuos grupė „Bonus“.

Nebylys
spektaklis “Nebylys”

Šeštadienis

10 val. Šiaulių kultūros centre klubo “Lemtis” 25-mečio šventė.

18 val. spektaklis „Nebylys“ bus rodomas Šiaulių dramos teatre. Spektaklyje istorija – labai gyvenimiška, tačiau sprendžiamos problemos (meilės, nuodėmės, pasirinkimo ir būties) tolygios didžiosios literatūros šedevrams. Plačiau apie spektaklį.

21 val. „Juonio pastuogėje“ koncertuoja legendinė grupė „Vairas“.

Viesbucio-seimininkeSekmadienis

12 val. vaikai su tėveliais laukiami spektaklyje „Ežiukas rūke“. Tai trumpos, keistos ir neretai komiškos istorijos savo paprastumu ir literatūrine verte prilygstančios A. A. Milno „Mikei Pūkuotukui“, A. de Sent-Egziuperi „Mažajam princui“. Renginys Šiaulių dramos teatre. Plačiau apie spektaklį.

17 val. Šiaulių kultūros centre (Aušros al. 31) vakaronė. Groja „Dainai“. Bilieto kaina – 1,74 Eur

18 val. Renginys Šiaulių dramos teatre spektaklis „Viešbučio šeimininkė“. Mirandolina – viešbučio šeimininkė, smuklininkė. Jos grožis vyrus traukia, suvilioja. Bet renkasi visada tik ji. O jie kantriai laukia savo valandos… Plačiau čia.