Savaitgalio renginių kalendorius – prasideda nemokamos sekmadienio treniruotės

ZAVIOS-IR-PAVOJINGOSPenktadienis

18 val. Šiaulių kultūros centre spektaklis moterims ir apie moteris „Žavios ir pavojingos“. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre graži meilės istorija „Duonkepio žmona“.
Nedidelio kaimelio ramybę sudrumsčia netikėtas įvykis – iš miestelio duonkepio namų su jaunu piemeniu pabėga gražuolė žmona. Nusiminęs duonkepis pasineria į melancholiją ir nustoja kepti miestelio žmonėms duoną. Kurį laiką negavę kasdieninės duonos, kaimo žmonės nusprendžia žūtbūt duonkepiui grąžinti jo žmoną. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriuje nemokamas koncertas „Nepamirškite senų dainų“.

21 val. legendinio „Jonio“ koncertas „Juonio pastogėje“.

Geismu-tramvajus_afisaŠeštadienis

18 val. Šiauių kultūros centre vakaronė. Groja „Naktibados“.

18 val. spektaklis „Geismų tramvajus“ Šiaulių dramos teatre. Į atgrasų darbininkų gyvenamąjį rajoną Naujajame Orleane JAV tramvajus, simbolišku pavadinimu „Geismai“, atgabena gražuolę Blanšą Dibua, kuri po dvasinių sukrėtimų virtinės (palaidojusi vyrą, tėvus ir tetas, praradusi gimtąją sodybą, irgi simbolišku pavadinimu „Svajonė“) tikisi rasti užuovėją sesers Stelos ir jos vyro Stenlio namuose. Deja, iškart aišku, kad mėlynų kombinezonų, alaus ir pokerio kvartale prancūzų imigrantų palikuonė su savo elegantišku garderobu ir rafinuotomis manieromis nepritaps. Plačiau čia.

21 val. A. Butnoriaus ir grupės koncertas „Juonio pastuogėje“.

nemokamos treniruotesSekmadienis

10 val. nemokama  jėgos ištvermės treniruotė su Jolita Smirinenkaite Šiaulių arenoje.

12 val. spektaklis vaikams „Mikė“ – puiki galimybė susitikti su mylimais personažais, apsilankyti Šimtamylėje Girioje, pasisvečiuoti pas Paršelį, „pafilosofuoti“ drauge su Mike, linksmintis kartu su Tigru, klausytis Pelėdos pasakojimų ar rasti uodegą nelaimingajam Asiliukui. Renginys Šiaulių dramos teatre. Plačiau čia.

18 val. spektaklis „Ledi Makbet iš Mcensko apskrities“. 1864 metais parašyta apysaka „Ledi Makbet iš Mcensko apskrities“ pasakoja sukrečiančią meilės istoriją: turtingame ūkyje nuobodžiaujanti jauna pirklio žmona Katerina Izmailova pamilsta lengvabūdį prievaizdą Sergejų. Ilgus metus giliai viduje gniaužusi savo jausmus, Katerina visa savo siela bei kūnu atsiduoda nuodėmingai meilei ir pražūtingai aistrai. Siekdama išsaugoti Sergejaus meilę, ji ryžtasi net žmogžudystėms…. Plačiau čia.