Savaitgalio renginių kalendorius – Bušido ir krepšinis, R. Dambrausko ir “Colours of Bubbles” koncertai

PENKTADIENIS

18.15 val. Šiaulių arenoje LKL krepšinio varžybos: Šiauliai – Nevėžis.

21 val. “Jonio pastogėje” A. Butnoriaus ir Evaldo koncertas.

 

ŠEŠTADIENIS

17 val. Romo Dambrausko ir grupės koncertas “Visai Lietuvai”.
„Šiame koncerte atliksime 2017 metų rudens programą. Kasmet stengiamės atnaujinti repertuarą ketvirtadaliu, įtraukiame arba naujas, arba visiškai pamirštas dainas. Atvirai kalbant, mums jau stipriai nusibodo tokios dainos kaip „Vėjas“, „Rudeninis paukštis“. Betgi negaliu, sąžinė neleidžia išmesti jų iš programos. Grosime jas tol, kol po šitų dainų nebebus aplodismentų“, – juokiasi Romas. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių kultūros centre Šiaulių dramos teatro spektaklis “Skerdynių Dievas”.
Vieną popietę susitinka dvi inteligentiškos poros aptarti tarp jų vaikų kilusias muštynes, kurių metu vienam berniukui buvo išmuštas dantis. Pradžioje mandagus ir civilizuotas bendravimas pamažu įgauna vis aštresnį toną.  Įpusėjus susitikimui, kava pakeičiama romu ir tuomet iškyla po išoriniu porų blizgesiu ir padorumu slepiama neapykanta ir net agresija. Plačiau čia.

19 val. Šiaulių arenoje Tarptautinis bušido turnyras “Saulės mūšis”.  Šį kartą renginys išskirtinis – nenuspėjamos kovos vyks narve.

21 val. “Jonio pastogėje” grupės “Tequila” koncertas.

 

SEKMADIENIS

13 val. Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose (Energetikų g. 7) vyks IX respublikinis mėgėjų teatrų festivalis „Pulsas 2017“. Renginyje savo geriausius spektaklius rodys Kražių, Kretingos, Kurtuvėnų, Šniūraičių ir Krekenavos mėgėjų teatrai. Festivalio organizatoriai žiūrovams žada gerą humoro dozę, mat repertuare – komedijos. Plačiau čia.

16.45 val. Šiaulių arenoje LKL krepšinio varžybos: Šiauliai – Lietkabelis.

18 val. Šiaulių kultūros centre Šiaulių dramos teatro premjera “Kasykla”.
„Kasykla“ pasakoja keistą istorija apie „liūdną miestą, kuriame niekada nevykdavo nieko įdomaus, ypač nuo tada, kai uždarė kasyklą“. Miesto gyventojams netekus pagrindinio pragyvenimo šaltinio, atsiskleidžia neišsipildžiusios svajonės ir troškimai, jų neapleidžia skausmas dėl to, kas yra prarasta. Ši situacija leidžia pažvelgti į savo gyvenimą tarsi iš šalies, atskleidžia miesto gyventojų beviltišką įstrigimą kasdienybės rutinoje.  Plačiau čia.

18 val. COLOURS OF BUBBLES koncertas “Saulėje”.
Viena geriausių Lietuvos roko grupių „Colours of Bubbles“ šį rudenį vienija jėgas su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru ir Šiauliuose pristatys bendrą projektą „Untold Story“.
„Untold Story“ – dar nepapasakota muzikinė „Colours of Bubbles“ istorija, kurioje susijungs kartais griausmingos, o kartais jautriai skambančios grupės gitaros, modernus rokas ir didingas kamerinio orkestro skambesys. Tik šio projekto metu grupės dainos suskambės naujai ir su visa savo turima jėga. Plačiau čia.