Savaitgalio renginių kalendorius – eglės įžiebimas, saldi ekskursija, S. Prūsaičio, V. Baumilos, „Dagilėlio“ koncertai

PENKTADIENIS

13 val. Šiaulių apskrities policija kartu su kitomis įstaigomis ir organizacijomis organizuoja Orientavimosi varžybas pėsčiomis, kuris skirtas 16 aktyvumo dienų prieš smurtą paminėti. Renginio tikslas atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad smurtas prieš moteris, o taip pat smurtas artimoje aplinkoje yra itin opi šių dienų problema, kurią reikia spręsti vieningai. Starto vieta – Aušros al. 19, Šiauliai.

18 val. Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyks koncertas, skirtas Šiaulių kultūros centro folkloro ansamblio „Rėda“ kūrybinės veiklos 5-mečiui paminėti. Jaukaus vakaro metu bus pasidžiaugta dainingu ansamblio riedėjimu Rėdos ratu, žiūrovų širdis šildys ne tik paties ansamblio, bet ir jo draugų koncertas, kuriame skambės melodingiausios lietuvių liaudies dainos.

18 val. Chaimo Frenkelio viloje koncertuoja Darius Žvirblis ir styginių kvartetas.

18.30 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Po 20 metų“.
„Jei esate suaugęs žmogus ir gyvenate santuokoje, jums neišvengiamai patiks šis spektaklis. Vienas iš nuostabiausių dalykų jame yra tai, kokios atpažįstamos yra mintys, situacijos, nuogąstavimai, pašnekesiai ir ginčai. Jas atpažins bet kuri pora, gyvenusi kartu – nesvarbu kaip ilgai ir kaip laimingai“, – sako vienas spektaklio vertintojas. Plačiau čia.

19 val. koncertų salėje „Saulė“ Sauliaus Prūsaičio naujo albumo pristatymas.

 

Penktadienį ir šeštadienį 10-19 val. Šiaulių arenoje verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2018“. Plačiau čia.

 

ŠEŠTADIENIS

15 val. koncertų salėje „Saulė“ „Tele Bim-Bam“ kviečia į Kalėdinį koncertą visai šeimai. Daugiau nei dvidešimt metų gyvuojantis kolektyvas surengs išskirtinį Kalėdinį pasirodymą. Kartu su „Tele Bim-Bam“ nariais dainuos ir Kalėdų Senelis. Plačiau čia.

15.30 val. ekskursija – degustacija „Saldūs kalėdiniai Šiauliai“.
Ekskursijos pabaigoje seniausiame Lietuvos saldainių fabrike „Rūta“ degustuojami saldainiai. Trukmė 1,5 val. Kaina 1 asm. 5 Eur. Būtina išankstinė registracija el. p. tic@siauliai.lt arba tel. +370 41 52 31 10.

Skvere prie miesto savivaldybės:
Nuo 15 val. iki 19 val. veiks Kalėdinis paštas, vyks personažų pasirodymai, žaidimai, Šiaulių miesto švietimo įstaigų organizuojama paramos akcija „Laimės keksiukai“, tarptautinis animacinių filmų festivalis „Tindirindi“ su kalėdine animacinių filmų programa, Šiaulių miesto moksleivių namų mados teatras „Mūza“ pristatys gyvąjį paveikslą „Kalėdų stebuklai“

17-19 val. miesto Kalėdų eglės įžiebimas:
* Teatralizuotas Senelio Kalėdos sutikimas
* Kalėdų eglutės įžiebimas
Dalyvauja Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir vyriausiasis Lietuvos Senelis Kalėda

* Kalėdinis miuziklas „Mergelė uogelė“
Dalyvauja Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Aušrelė“ (meno vad. M. Kosaitis, meno vad. asist. V. Adomėnaitė-Butnorienė), Šiaulių kultūros centro jaunimo kamerinis choras „Atžalynas“ (meno vad. M. Žalalis)
* Šventinis koncertas
Dalyvauja atlikėjai Girmantė Vaitkutė ir Vaidas Baumila

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Mindaugas“. Plačiau čia.

SEKMADIENIS

10 – 14 val. Šiaulių arenoje Uodo Šeimos turgelis.

12 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis vaikams „Blusyno pasakojimai“. Plačiau čia.

16 val. koncertų salėje „Saulė“ Šiaulių berniukų ir jaunuolių „Dagilėlis“ naujos kompaktinės plokštelės „Tylią naktį, šventą naktį“ pristatymas. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis-žaidimas „Bagadelnia“.
Tai aštuonios skirtingos, bet tarpusavyje labai susijusios istorijos iš vienų senelių globos namų. Aktoriai pasiūlys žiūrovams patiems išsirinkti, kokias istorijas jie norės pamatyti. „Bagadelnia“ pasakoja apie žmones, nugyvenusius skirtingus gyvenimus, turėjusius skirtingas patirtis ir likimus, bet galiausiai atsidūrusius viename bendrame taške.

 

*****************************

VĖLIAU

Jubiliejinis “el Fuego“ 10-mečio koncertas

Šie metai vaikinų grupei „el Fuego“ ypatingi. Analogų neturintis pop-klasikos projektas švenčia 10-ties metų jubiliejų! Nors per eilę metų kolektyvo sudėtis keitėsi, dabar grupėje esantys nariai nori tarti didelį Ačiū operos solistams, kurie pradėjo “el Fuego” veiklą. Tai Eugenijui Chrebtovui, Tomui Pavilioniui ir Jonui Sakalauskui, bei savo klausytojams, kurie liko ištikimi grupės muzikai. Plačiau čia.

Koncertas Šiauliuose, koncertinėje salėje „Saulė“ gruodžio 8 d. 17 val.
Bilietai: https://shop.piletilevi.ee/public/?concert=257073&design=bilietai&lang=lit&center=1745#view=ticketsselect

*****************************

Koncertas „Gražiausia Šv.Kalėdų muzika“

Išskirtinio skambesio projektas, netikėtais muzikiniais sprendimais ir skambesiu sužavėjęs daugelį klausytojų visoje Lietuvoje ir surengęs jau daugiau nei 20 gyvo garso koncertų, vėl žada nustebinti kruopščiai atrinkta ir naujai aranžuota gražiausia pasauline šv. Kalėdų muzika bei autorinėmis atlikėjo R. Difarto dainomis! Jaukus ir šiltas koncertas Šiauliuose gruodžio 7 d. (penktadienį) 18 val. koncertų salėje „Saulė“.

Išskirtinio balso tembro, jausmingas ir muzikalus dainų autorius, atlikėjas ir gitaristas R. Difartas, katu su savo žmona, atlikėja A. Difarte, koncerto metu atliks gražiausius šventinius duetus, pritariant nuostabaus grožio lietuvišku instrumentu – kanklėmis bei smuiku ir gitara.
Paties projekto idėja gimė klaidžiojant interneto platybėmis, kai akis patraukė dvi jaunos, talentingos seserys – Lina Žilinskaitė ir Rasa Vaicekauskienė, grojančios duetu – kanklėmis ir smuiku. Sužavėjo merginų muzikalumas ir instrumentų valdymo profesionalumas. Plačiau čia.

 

Legendinės Lietuviškos dainos: Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Tai – naujas, šiuolaikiškas, šventinis Šiaulių bigbendo ir Martyno Kavaliausko gyvos muzikos koncertas, kuriame skamba išskirtinai tik lietuviškos, geriausios visų laikų dainos.

Prieš pat didžiąsias metų šventes Martynas Kavaliauskas leisis į ambicingą kokybiškos muzikos kelionę po Lietuvos miestus, su nauja šventine programa, kurioje ypatinga duoklė skiriama iškiliausiems pastarojo šimtmečio lietuviškos muzikos kūrėjams ir jų dainoms.

Koncertas Šiauliuose gruodžio 12 d. 19 val. koncertų salėje „Saulė“.

Koncerte skambės šviesaus atminimo maestro Danieliaus Dolskio, Vytauto Kernagio, Stasio Povilaičio, Virgilijaus Noreikos, legendinių grupių „Hiperbolė“, „Nerija“ ir kitų dainos. Plačiau čia.

 

BILIETAI: https://bit.ly/2MVeP3r