Savaitgalio renginių kalendorius – J.Miltinio teatro spektakliai, “X faktorius” ir nemokama sekmadienio treniruotė

PENKTADIENIS

16 val. Fotografijos muziejuje (Vilniaus g. 140, Šiauliai) atidaroma Vito Luckaus fotografijos centro parengta Gintauto Stulgaičio (1959–2000) retrospektyvinė fotografijų paroda, kurią lydės susitikimas su menininko kūrybos bendražygiais, „Plėšriųjų sekcijos“ nariais Arūnu Kulikausku, Giedriumi Liagu ir dukra Jone.

18 val. Šiaulių dramos teatre J. Miltinio dramos teatro spektaklis „Vyras spąstuose“.
Tai nepaprastai įdomi, meistriškai susukta, elegantiškai pasakojama istorija, kuri išsyk sujaudins žiūrovą ir neleis nurimti emocijoms iki spektaklio pabaigos. Plačiau čia.

19 val. Šiaulių arenoje Didysis „X Faktoriaus“ šou.

21 val. „Jonio pastogėje“ koncertuoja ansamblis „Jonis“.

***********************************************************************

ŠEŠTADIENIS

12 val. Šiaulių dramos teatre J. Miltinio dramos teatro spektaklis „Katės namai“. Plačiau čia.

15 val. dokumentinio filmo „Dviračiais per Mongoliją“ premjera Chaimo Frenkelio viloje.
Mongolija – rečiausiai apgyvendinta valstybė, kurioje gyventojų tik 3 milijonai, nors pagal savo plotą ji patenka į didžiausių pasaulio šalių 20-tuką. Didžiąją dalį Mongolijos teritorijos užima stepės, šiaurėje ir vakaruose – kalnai, o pietuose – dykuma. Šią šalį, kaip 2016 m. žygio vietą, vedamas senos svajonės pasirinko kelionės sumanytojas A. Gurevičius. Kartu su juo praėjusių metų vasarą į žygį vyko dar penki dalyviai, prieš tai atlaikę išbandymą lietuviškuose pelkynuose. Savo įspūdžius dviratininkai, priėmę iššūkį mėnesį keliauti kalnuotomis ir beveik negyvenamomis vietovėmis, pasakoja dokumentiniame filme. Plačiau čia.

17 val. Šiaulių arenoje LKL kovos: „ŠIAULIAI“ – „LIETUVOS RYTAS“.

18 val. Šiaulių dramos teatre J. Miltinio dramos teatro spektaklis „Prancūziškos skyrybos“.
Situacija, apie kurią sakoma: tai iš gyvenimo. Advokatas Bernaras Belmanas (aktorius Laimutis Sėdžius) ir jo žmona stomatologė Žaklin Belman (aktorė Asta Preidytė) – ant skyrybų slenksčio. Butas padalytas į pono ir ponios zonas, kirsti liniją nevalia. Pora nesikalba. Kartais teikiasi bendrauti per liokajų Viktorą (aktorius Andrius Povilauskas). Žinoma, apsireiškia ir abiejų pusių „atsarginiai variantai“ (o kaipgi prancūziškose skyrybose be jų?). Ponios bičiulis – aktorius Roberas (Donatas Kalkauskas). Pono širdies dama – modelis Mimi (Gabrielė Malinauskaitė)… Plačiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ grupės „Tabasco“ koncertas.

***********************************************************************

SEKMADIENIS

11 val. Šiaulių arenoje nemokama treniruotė – lietuvių liaudies šokiai.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Vieną vasaros dieną“. Jaunystėje įvykusi tragiška netektis nuolat skatina jau pagyvenusią moterį dar kartą prisiminti nelaimingą atsitikimą, dar kartą išgyventi vieną vasaros dieną. Diena, kuri įvyko labai seniai, bet iki šiol tokia ryški ir skausminga, kad neleidžia kurti naujo gyvenimo. Plačiau čia.