Savaitgalio renginių kalendorius – karšta pavasario pradžia sportinių šokių čempionate!

PENKTADIENIS

18 val. Andriaus Butvilo parodos „PAVASARIS“ atidarymas „Laiptų galerijoje“.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ komedija „Pasiklydęs skambutis“.

18.30 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis „Rudens istorija“.
labai gyvenimiška, jautri ir kartu graudžiai liūdna dviejų pagyvenusių vyrų draugystės istorija. Tai atviras pasakojimas apie artimo žmogaus meilės, supratimo ir atjautos ilgesį. Plačiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ grupės „Bonus“ koncertas.

 

ŠEŠTADIENĮ ir SEKMADIENĮ Šiaulių arenoje vyks Lietuvos sportinių šokių čempionatas – 2018 Šiauliai.

 

ŠEŠTADIENIS

17 val. Chaimo Frenkelio viloje vyks renginių ciklo „Menai ir dvarai“ renginys – improvizacijų popietė su Vytautu Lukočiumi.

18 val. Šiaulių arenoje spektaklis – diskoteka „Pietinia kronikas. Originals on the stage“.
Spektaklis žad būt originals, kokia da nebuva. Tai nenusakoma žanra spektaklis – tokia muzikine viena originala iš pietinia gyvenima istorija su gera humora i sentimentu doze.

18 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis „Skerdynių Dievas“.
Tai šmaikšti, subtilaus humoro prisodrinta komedija, vaizduojanti gana buitišką ir daugeliui mūsų lengvai atpažįstamą situaciją. Vieną popietę susitinka dvi inteligentiškos poros aptarti tarp jų vaikų kilusias muštynes, kurių metu vienam berniukui buvo išmuštas dantis. Pradžioje mandagus ir civilizuotas bendravimas pamažu įgauna vis aštresnį toną. Plačiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ ansamblio „Nerija“ koncertas.

 

SEKMADIENIS

12 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis „Tegyvuoja Lambertas!”.
as nutiktų jei visi ištarti žodžiai imtų pildytis, o sugalvoti norai taptų realybe? Būtent taip nutiko baronui Lambertui, senutėliui turtuoliui, ieškojusiam amžinojo gyvenimo recepto. Nugirdęs dykumos išminčiaus žodžius, kad „žmogus, kurio vardas minimas, išlieka gyvas “, Lambertas liepia savo pavaldiniams nuolat kartoti jo vardą: Lambertas, Lambertas, Lambertas… Ir iš tiesų, baronas atjaunėja – iš šimtamečio senuko pavirsta stipriu ir žaviu jaunuoliu. Tačiau paaiškėja, kad tobulai paraidžiui išsipildžiusi svajonė į Lamberto gyvenimą įneša daugiau sumaišties, painiavos ir nesusipratimų, nei amžinos laimės ir džiaugsmo. Plačiau čia.

14 val. koncertų salėje „Saulė“ koncertas „Susipažinkime – mes pučiamieji instrumentai“.

18 val. spektaklis „Dumblas“. Spektaklis statomas pagal garsios iš Kubos kilusios amerikiečių autorės Maria Irene Fornes kompaktišką tragediją „Dumblas“ (1983). Paprasta, grubia kalba parašytoje pjesėje vaizduojama kakofoniškai destruktyvi neraštingų veikėjų Mae, Loido ir Henrio kasdienybė. Trijų kardinaliai skirtingų mąstymo trajektorijų konfliktas, jų negebėjimas sugyventi bei empatijos nebuvimas neišvengiamai baigiasi tragedija.
Renginys vyks Antano Sireikos krepšinio akademijoje.

 

****************************************************

Kiti renginiai

Kovo 22 d. 18 val. „Polifonijos“ salėje koncertas „Padam“ – Edith Piaf dainos (atlieka Evelina Sašenko).
Edith Piaf dainos nukels klausytojus į spalvingąjį Monmartrą, jaukias kavines ir slaptas įsimylėjėlių vietas. Muzika užburs reginiais ir kvapais, pažadins jausmus. Akimirkai pagauta nepažįstamojo šypsena – naujos istorijos, o gatvės šurmulys – naujos melodijos pradžia. Daina nuneš klausytoją ten, kur jis gal net nesvajojo apsilankyti, privers nusišypsoti ar susimąstyti. Plačiau čia.

 

 

 

Kovo 22 d. 18 val. koncertų salėje „Saulė“ komedija „Primadonos“.
Du draugai – aktoriai Džekas ir Leo – jau senokai niekaip neužkariauja nei didžiųjų scenų, nei žiūrovų širdžių. Nusivylę tolstančia pripažintų aktorių iliuzija, bičiuliai nusprendžia imtis naujo plano. Netikėtai vaikinus pasiekia žinia, kad JAV gyvenanti pasiturinti dama nemenką palikimą ketina užrašyti seniai nematytiems sūnėnams iš Anglijos, jei tik jie spės atvykti su ja atsisveikinti. Plačiau čia.

 

 

 

Balandžio 13 d. 19 val. Šiaulių arenoje koncertuoja Monika Linkytė su grupe.
Monika Linkytė – viena populiariausių jaunosios kartos Lietuvos atlikėjų. Pirmą kartą ant scenos užlipusi prieš daugiau nei 20 metų. Monika užaugo lydima muzikos: nuo mažens profesionaliai mokėsi dainavimo, vėliau pati kūrė dainas, o jos debiutinis albumas „Walk With Me“ sulaukė puikaus įvertinimo ir muzikos autoritetų komplimentų. Plačiau čia.