Savaitgalio renginių kalendorius – madų šou, skaitovų konkursas ir spektaklio „Mažasis princas“ premjera

PENKTADIENIS

10 – 19 val. Šiaulių arenoje Verslo ir pasiekimų paroda ŠIAULIAI 2016.  laukia pristatymai, degustacijos ir gamintojų kainos. Dalyvauja įmonės, organizacijos iš Lietuvos, Latvijos, Prancūzijos, Vokietijos, Ukrainos. Plačiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ koncertuoja grupė  „Nerija“.

********************************************

ŠEŠTADIENIS

10 – 18 val. Šiaulių arenoje Verslo ir pasiekimų paroda ŠIAULIAI 2016

12 val. ir 15 val. premjera vaikams „Mažasis princas“ Šiaulių dramos teatre.
Spektaklį pagal visame pasaulyje gerai žinomą Antoine de Saint-Exupery knygą „Mažasis princas“ kuria originaliais teatriniais ieškojimais garsėjantis režisierius Šarūnas Datenis. Tai bus pirmasis ir labai lauktas jaunojo režisieriaus darbas Šiauliuose. Plačiau čia.

19 val. Šiuolaikinio meno ir mados festivalis VIRUS 21 Šiaulių dailės galerijoje. Programoje – Baltijos šalių šiuolaikinės mados šou. Renginio metu koncertuos grupė „Colors of Bubbles“. Svečiai: GoraParasit, Waspwa.lt studija.

21 val. „Jonio pastogėje“ groja šeimininkai – ansamblis „Jonis“.

********************************************

SEKMADIENIS

10 – 17 val. IX Respublikinis Laimono Noreikos skaitovų konkursas Chaimo Frenkelio viloje. Dalyvauja Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Meilė po guobomis“. 
Spektaklis – tai lyg ištroškusių geismo sielų kliedesys, lyg aistros apakintų širdžių sapnas, kuris baigiasi tragedija, nes tos širdys tam geismui, tai aistrai buvo nepasiruošusios, per daug jose buvo pavydo ir nepasitikėjimo, o dar daugiau ambicijos. Per stipriai Ebinas, Keboto sūnus, buvo įsikabinęs į bambagyslę, jungiančią jį su motina ir tėvu, jo širdis dar bijojo gyventi. O ta baimė ir yra visų liūdniausia, kas glūdi jauno žmogaus sieloje. Plačiau čia.