Pasitik šventinį laikotarpį Šiauliuose, „Kelionių ir saldumynų Kalėdose“

Gruodžio 2-3 d. Šiauliuose rengiamos „Kelionių ir saldumynų Kalėdos“ pažers gausybę renginių ir staigmenų. Į Šiaulius suskridę Kalėdų seniai ir visi susirinkusieji įsilies į masinį šokį. Pėsčiųjų bulvare šurmuliuos prieškalėdinė mugė, į kurią suvažiuos prekybininkai ir amatininkai. Renginyje bus įvairių konkursų, kuriuose snigs bohemiškas „saldainių lietus“.

Atvažiuok pasipuošęs kalėdine kepuraite ir prisijunk prie šokio

Visas Šiaulių miestas šiais metais kupinas įvairiausių Kalėdinių renginių, tad apsilankę su šeima ar draugais tikrai rasite kiekvienam artimą ir įdomią veiklą. Per 60 kalėdinio laikotarpio renginių turėtų patenkinti visų pramogautojų poreikius.

Gruodžio 3-iąją masinio šokio sambrūzdyje šokantys šventės svečiai galės tapti Kalėdų senelio sąskrydžio dalyviais ar kalėdinės kojinės mezgimas, į kurį galės įsitraukti bet kuris šventės svečias. Be šių naujienų, šiemet lauks ir „saldainių lietus“ su „Bohema“: orientacinių, interaktyvių konkursų metu bus išdalinta keliasdešimt kilogramų AB „Naujosios Rūtos“ saldainių „Bohema“.

Sušilk ir paragauk „Žiemos skonio“

Su šia švente prasideda visą žiemą truksianti kulinarinė „Žiemos skonio“ kelionė: Šiaulių kavinės praturtino savo meniu išskirtiniais, tik žiemos metu daromais patiekalais, ir tik čia: galėsite pasistiprinti „Kalėdiniu sumuštiniu“, gurkštelėti ypatingos kavos “Žiemos skonis”, atsigaivinti žaliuoju kokteiliu „Pasiilgau žiemos“, pasigardžiuoti žiemos desertu „Rožės sniege“ ar pajusti kalėdines „Maroko natas“.

Skonio jusles atverti ir pajausti tarpukario dvasia leis ir gruodžio 2-ąją 17 val. vyksianti ekskursija su degustacija „Šiauliai: retro skoniai ir pasakojimai“. Ponia Antanina padės nusikelti į tarpukario Šiaulius, kai kvepėjo smetonišku pyragu ir kitais gardėsiais. Tai bus ne vienintelė nauja ekskursija – gruodžio 3 d.13 val. bus galima leistis „Nerimastingo Penzeliuko takais: G. Bagdonavičius“, kuriais kažkada keliavo dailininkas, metraštininkas Gerardas Bagdonavičius.

Gausybė pramogų lauks ne tik po atviru dangumi: į interaktyvius renginius pakvies iš naujo atgimęs „Žiburio“ knygynas, į atvirų durų dieną vilios „Ebru art“, kur bus galima susipažinti su tapymo ant vandens menu bei kitos studijos ar kūrybinės dirbtuvės, kurių metu bus galima pasigaminti ir kalėdinę puošmeną.

Dalintis gerumu pakvies labdaros akcijos

Miesto svečiai ir šiauliečiai turės galimybę ne tik apsipirkti šioje didžiojoje kalėdinėje mugėje, bet ir jaukiai praleisti laiką su šeima ar draugais: leistis į Kalėdinį žygį, ieškant šventinio stebuklo, klausytis pripažintų atlikėjų šventinių koncertų ar sudalyvauti vienoje iš keturių gerumo akcijų.

Kalėdų laukimas gali būti jaukus, kvapnus ir spalvingas – pasitik šį laikotarpį gruodžio 2-3 dienomis Šiauliuose.