AktualuKultūra

Savaitgalio renginių kalendorius – Morių paradas Užgavėnių šventėse ir Ledo skulptūrų festivalis

PENKTADIENIS

18 val. Šiaulių dramos teatre komedija „(Ne) Galiu tylėti (Ne) Galiu mylėti“.
Komedijos aktoriai – žiūrovams puikiai pažįstami iš TV laidų, kino filmų, įvairių teatro projektų – Aušra Štukytė, Lina Rastokaitė, Ramūnas Šimukauskas, Gabija Ryškuvienė ir prie spektaklio sąstato ką tik prisijungusi – kino, Lietuvos nacionalinio dramos teatro, TV laidų ,,Pagauk kampą”, ,,Dar pažiūrėsim”, ,,Dviračio šou” aktorė –  Rimantė Valiukaitė, ture po Lietuvą žada nepakartojamas emocijas. Plačiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ koncertuoja grupė „Vairas“.

 

*******************************************

ŠEŠTADIENIS

Nuo 15 val. Žaliūkių malūne vyks Užgavėnių šventė.
„Baisiai gražios Morės“ rinkimai, kuriuose dalyvaus net 15 Morių. Susirinkusieji galės apžiūrėti sodyboje išrikiuotas dalyves ir balsuoti už labiausiai patikusią. Bus kepami blynai, vyks koncertas. Renginys nemokamas. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Geismų tramvajus“.
žmogiškų jausmų ir gyvuliškų aistrų drama, neišsipildžiusių svajonių, meilės, laimės troškimo ir žiaurios tikrovės konfliktas. Į atgrasų darbininkų gyvenamąjį rajoną Naujajame Orleane JAV tramvajus, simbolišku pavadinimu „Geismai“, atgabena gražuolę Blanšą Dibua, kuri po dvasinių sukrėtimų virtinės (palaidojusi vyrą, tėvus ir tetas, praradusi gimtąją sodybą, irgi simbolišku pavadinimu „Svajonė“) tikisi rasti užuovėją sesers Stelos ir jos vyro Stenlio namuose. Plačiau čia.

20 val. Šiaulių arenoje vyks Kastyčio Kerbedžio koncertas „Mano balsas“.
K. Kerbedis yra vienas tų atvejų, kai klausytojai artistą šlovina ne tik dėl pluošto dainų, asociatyviai primenančių jaunystę ir studijų laikais zulintas garsajuostes. Publika myli Kastytį visą: jo aistrą scenoje šiandien, jo nežemišką balsą, jo betarpišką bendravimą ir kūrybinį preciziškumą.  Plačiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ koncertuoja grupė „Bonus“.

 

VISĄ SAVAITGALĮ Pakruojo dvare vyks Ledo skulptūrų ir šviesos festivalis „Pasaka“.
Festivalio metu bus galima ne tik grožėtis ledo skulptūromis, jų kūrimo procesu, bet ir išbandyti kitų žiemos pramogų: sniego gniūžčių karą, sniego senių lipdymą, pasivažinėjimą rogėmis ir kitas. Vakare dvaro parke atgims paslapingos šviesos būtybės, kurios sukurs magišką pasakos atmosferą.

Pasak festivalio vadovas Pauliaus Orlovo: „Iš 20 tonų skaidraus ir 15 tonų neskaidraus ledo planuojama išskobti 10 didžiulių (3-4 metrų aukščio) ir 20 mažesnių (1-2 metrų aukščio) ledo kūrinių pasakų motyvais. Toks ledo kiekis kiekis buvo šaldomas ir sandėliuojamas daugiau nei 8 mėnesius, kuris skulptorių rankose per tris dienas įgaus kūną.”

*******************************************

SEKMADIENIS

11 val. Šiaulių arenoje vyks nemokama sekmadienio treniruotė. ZUMBA užsiėmimą ves Jūratė Trafimovienė.

12 val. Didžiosios Užgavėnės Naisiuose. Jau trečią kartą į Naisius suplūs raganos, velniai su visom savo svitom, žydeliai bei kiti labieji ir nelabieji. Šventės metu kaštavosim ir rinksim gardžiausius blynus, dūksim, žaisim žaidimus, visokių biesų galėsite įsigyti Užgavėnių mugėje, o trypti su velniais privers patys geriausi muzikantai!

12 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis vaikams „Mažasis princas“.
Spektaklį pagal visame pasaulyje gerai žinomą Antoine de Saint-Exupery knygą „Mažasis princas“ kuria originaliais teatriniais ieškojimais garsėjantis režisierius Šarūnas Datenis. Tai bus pirmasis ir labai lauktas jaunojo režisieriaus darbas Šiauliuose. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Viešbučio šeimininkė“. Plačiau čia.

17 ir 20 val. koncertų salėje „Saulė“ Merūno Vitulskio koncertas „Muzika Lietuvai“.
Merūnas tęsia savo naujojo albumo „Muzika-Lietuvai“ pristatymo  turą. Jis planuoja surengti visą seriją jaukių ir išskirtinių pasirodymų.  „Noriu surengti  kamerinius prasmingus „Muzika-Lietuvai“ koncertus. Jie turės ypatingą aurą, dainuodamas labai mėgstu jausti tamprų ryšį su klausytojais“, – sakė Merūnas. Plačiau čia.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai