Savaitgalio renginių kalendorius – palydėkime senus ir sutikime naujus metus šventiniuose koncertuose

PENKTADIENIS

17 val. Fotografijos muziejuje (Vilniaus g. 140, Šiauliai) pristatoma jubiliejinė 85-mečio Antano Dilio paroda „Iš fotoarchyvo”.

18 val. „Saulės“ koncertų salėje LAINIUS (exRondo) ir grupė koncerte „Kitos durys“.
Artėjančio kūrybinio 30-mečio proga, Lainius (Laimontas Dinius), vienas originaliausių lietuviškos intelligent pop scenos atlikėjų, kompozitorių ir prodiuserių, su grupe parengė naują ir įspūdingą koncertinę programą, kuri tikrai išsiskiria lietuviškojoje pop scenoje dainų originalumu, įvairove, konceptualumu. Išskirtinis Lainiaus kūrybos bruožas – originalūs, įdomūs , nuotaikingi ir gilūs tekstai, įvairi, melodinga ir nemonotoniška muzika, kas nėra būdinga šiuolaikinei pop muzikai.

visu greiciu atgal18 val. spektaklis „Visu greičiu atgal!“ Šiaulių dramos teatre.
Tai graudžiai komiška istorija apie dviejų seserų Anetės (60 m.) ir Bernadetės (55 m.) kelionę, ieškant prieš 25-erius metus mirusio tėvo kapo. Tikslios vietos seserys nežino – tik tiek, kad jis palaidotas kažkur prie Amjeno, Šiaurėje. Pjesės situacija tokia: mirus motinai, seserys nusprendžia „mirusiuosius sujungti“ ir motinos pelenus palaidoti šalia tėvo‚ kurį, nepaisant liūdnos šeimos irimo istorijos, mama mylėjo visą gyvenimą. Pasiėmusios kremuotos motinos palaikus, Anetė ir Bernadetė leidžiasi į netikėtumų kupinas tėvo kapavietės paieškas… Plačiau čia.

18 val. Šiaulių kultūros centre humoro šou „Kultas“.
Į naujas aukštumas humoro žanrą pastaraisiais metais pakylėjusį aktorių ir TV laidų vedėją Mantą Stonkų jau būtų ne per drąsu vadinti kultiniu talentu. Visgi publika matė dar ne visas jo spalvas ir atspalvius. Muzikinis šou „Kultas” išlaisvins tokį M. Stonkų, kurio humoro laipsnis pasieks beprotybės ribas bei užribius, ties kuriais balansuos ir specialiai šiam projektui suburta bene geriausių šalies instrumentalistų grupė.

21 val. „Jonio pastogėje“ K. Jablonskio ir grupės koncertas.

****************************************************************

ŠEŠTADIENIS

17 val. Chaimo Frenkelio viloje Naujametinis kamerinio ansamblio „Ars Vivo“ koncertas. Programoje gražiausios dainos, romansai, arijos. Įėjimas – 1 Eur.

Vairas20 val. „Jonio pastogėje“ Naujųjų Metų sutikimas su legendine grupe „Vairas“.

20 val. Šiaulių dramos teatre Naujametinis koncertas, kuriame pasirodys Edmundas Seilius (tenoras) ir „Baltijos gitarų kvartetas“.

21 val. bare W1642 – Publick House Naujųjų metų sutikimas su su Martynu Kavaliausku.

****************************************************************

SEKMADIENIS

Pasveikinkime kaimynus su Naujais metais ir ilsėkimės 🙂

Šaltinis: null