Savaitgalio renginių kalendorius – pilnas miestas dviratininkų, mankšta prie Lapės, atlaidai

Žinome, kaip malonu mėgautis gaiva namuose (aišku, jeigu turite kondicionierių) ir nekišti nosies lauk, kur tropiniai karščiai.
Bet juk Lietuvoje vasara tokia trumpa!
Lįskite lauk ir šį savaitgalį išmėginkite nemokamą mankštą, sudalyvaukite dviračių varžybose (bent kaip žiūrovai), o gal ir į atlaidus Kryžių kalne norėsite užsukti.
Vasara greit prabėgs, tad pasirūpinkite, kad liktų daug malonių prisiminimų!

 

PENKTADIENIS

20 val. ypatingas vasaros vakaras „Jonio pastogėje“. Svečiuose grupė „Rondo“ ir nepailstantis jos lyderis Fara.

ŠEŠTADIENIS

9 val. Talkšos ežero pakrantėje, prie Lapės, treneris Remigijus Janeliunas ves nemokamą mankštą.

12 val. prie Turizmo informacijos centras prasidės ekskursija „Šiaulių istorijos ir legendos”.
Ši ekskursija skirta šeimoms… Paremta istoriniais faktais, mitais bei vaikų sukurtomis legendomis, apie svarbiausias lankomas vietas Šiaulių mieste. Jos metu sužinosite arba prisiminsite įdomiausius faktus apie miestą. Kodėl Šiauliuose „gyvena“ pelikanai? Kaip gaidys atsidūrė ant miesto laikrodžio? Kokiomis kalbomis jis sveikinasi su praeiviais? Ką veikia katinai ant „Valerijono“ vaistinės stogo? Ir tai tikrai ne viskas, apie ką sužinosite ekskursijos metu!
Gidė Vilma Stoncelienė. Bilieto kaina 3 Eur. Būtina išankstinė registracija el. paštu tic@siauliai.lt arba tel. (8 – 41) 523 110.

20 val. Centro šokoladinėje gyva muzika – groja ELZĖ Urbietytė (gitara, vokalas).

20 val. „Jonio pastogėje“ groja grupė „Tequila“.

 

ŠEŠTADIENĮ ir SEKMADIENĮ atlaidai Kryžių Kalne.
Šeštadienį 19 Vigilija Kryžių kalne. Kryžiaus kelias. (Į vigiliją bus galima nuvažiuoti autobusu, kuris 18 val. lauks stotelėje, esančioje šalia Šiaulių katedros).
Sekmadienį 11 val. Piligriminis žygis iš Šiaulių Katedros į Kryžių kalną. 15val. Šv. Mišios Kryžių kalne.
(Autobusai „Šiauliai – Kryžių kalnas – Šiauliai“ kursuos nuo 12 iki 18 val. Išvykimas iš Šiaulių autobusų stoties ir iš stotelės Tilžės gatvėje, prie Šiaulių katedros.)


SEKMADIENIS

9 val. skvere prie savivaldybės prasidės Šiaulių dviračių plento lenktynės 2018.
Specialiosios rungtys ir dovanos mažiesiems dviratininkams.

  • ELITE distancija – 100 km
  • MASTERS distancija – 56 km
  • AMATEUR distancija – 56 km
  • MINKIME KARTU – 7 km (Būtent šios grupės dalyviai po finišo gaus varžybų atminimo ženkliukus.).

14 val. „Jonio pastogėje“ nemokama popietė visai šeimai su linksmaisiais „Mažųjų princų“ animaciniais personažais.

—————————

Vėliau

Profesionalaus komedijos teatro „Domino“ komedija „Vyras po padu“ rugpjūčio 8 dieną, 18 valandą atvyksta į Šiaulius.

Komedija „Vyras po padu“ – režisieriaus Kosto Smorigino pastatytas spektaklis pagal garsaus teatro komedijos meistro Miro Gavrano pjesę.

Sena meilė nerūdija. Be to, yra dar ir visiškai akla – senos tiesos, tapusios pagrindiniu šio spektaklio motyvu. Po 20 metų santuokos Anai, kaip ir daugeliui moterų, ėmė atrodyti, kad tas jos vyras… Tikras nevykėlis… Bet prie viso santuokinio nusivylimo Anai dar teko išgyventi ir viešą pažeminimą: josios Ivo, visą gyvenimą plušėjusį už grašius, skandalingai pasodina į kalėjimą už… banko apiplėšimą!!

Ir vos tik Ana susitvarko subyrėjusį gyvenimą, atrasdama ramybę savo antrojo vyro Marko, šaunaus mokyklos direktoriaus glėbyje, paaiškėja teisėsaugos klaida: Ivo, nieko nelaukęs, grįžta namo – pas savo buvusią žmoną ir jos naująjį vyrą… Painiava šiuose namuose ir žmonių širdyse, atrodo, jau bus beviltiškai neišsprendžiama, ypač, kai Ivo susiranda naują simpatiją – žaviąją gydytoją Mariją. Ir kas gi, jei ne moterys – Ana ir Marija – ras išeitį.

Kroatų dramaturgo ir rašytojo M. Gavrano kūriniai išversti į 35 kalbas, o spektakliai pagal M. Gavrano pjeses pastatyti daugiau negu 200 pasaulio teatrų. Pagal tą pačią M. Gavrano „Vyras po padu“ pjesę, adaptavus ją kino juostai, Lietuvoje pastatytas filmas, pavadinimu „Kaip pavogti žmoną“.

Susitikime rugpjūčio 8 dieną, 18 valandą Šiauliuose, koncertų salėje „Saulė“!

Daugiau informacijos ir bilietai: http://www.dominoteatras.lt/spektakliai/vyras-po-padu-premjera/.