Šiauliai sieks pasaulio Gineso rekordo – Ilgiausio „Sugedusio telefono“ pasaulyje

Rugsėjo 5 d. 16–19 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka kviečia šiauliečius ir miesto svečius prisijungti prie pasaulio Gineso rekordo – ilgiausio „Sugedusio telefono“ pasaulyje siekimo. Akcija vyks Šiaulių miesto centre (aikštėje prie „Trijų nykštukų“). Kad Šiauliai pasiektų pasaulio rekordą, akcijoje turi dalyvauti 2 000 dalyvių.

Šia unikalia akcija sieksime dviejų tikslų. Pirma – pasiūlyti miesto žmonėms neįprastai pasveikinti Šiaulių miestą su 782-uoju gimtadieniu; antra – bendra akcija iškelti su emigracija susijusias problemas, kurias dažnai išprovokuoja neatsargūs ir neapgalvoti mūsų pačių pasisakymai. „Sugedęs telefonas“ puikiai iliustruoja šią problemą, nes perteikia „gero gyvenimo emigracijoje“ gando kultūros fenomeną, kuris dažnai paskatina jauną žmogų emigruoti. Medijų, socialinių tinklų informacija taip pat iškreipia tiesą, viešindama tik emigrantų sėkmės istorijas.

Siekdami pasaulio rekordo, ne tik įprasminsime miesto šventę, tačiau ir pakviesime susimąstyti apie šią problemą, kurią aktualizuos patys „Sugedusio telefono“ žaidėjai, paeiliui perduodami vienas kitam išgirstą frazę ir stengdamiesi jos neiškraipyti.

Gyva žmonių grandine pasveikinkime Šiaulių miestą ir kartu įrodykime, kad esame vieningi ir neabejingi emigracijos problemai Lietuvoje! Kad pasiektume rekordą, nereikia jokių ypatingų gebėjimų, tik sueiti draugėn!

Daugiau informacijos rasite Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos tinklalapyje savb.lt.

Akciją globoja Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Akciją organizuoja Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Partneriai: Šiaulių miesto savivaldybė, UAB „Šiaulių vandenys“, UAB „Gorila reklama“, Šiaulių universitetas, Šiaulių valstybinė kolegija, Šiaulių universiteto studentų atstovybė, Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“.

Šaltinis: null