Savaitgalio renginių kalendorius – spektaklių premjeros, dekoratyvinių gyvūnėlių paroda, išskirtiniai koncertai

PENKTADIENIS

16 val. Chaimo Frenkelio viloje vyks Kovo 11-osios akto signataro, knygos „Masonai: laisvieji mūrininkai, kūrę ir stiprinę Lietuvą“ autoriaus Vytauto Plečkaičio ir prof. dr. Arvydo Pacevičiaus vieša paskaita „Masonai – laisvieji mūrininkai pasaulyje, Lietuvoje ir Šiauliuose. Jų įtaka ir veikla kuriant ir puoselėjant Lietuvos valstybę“. Renginys nemokamas.

17.30 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Poezijos kambaryje vyks jaunimo literatų sambūrio „Mūzynas“ tekstų skaitymai, skirti Tarptautinei poezijos dienai ir Alfonso Nykos-Niliūno 100-osioms gimimo metinėms paminėti.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ komedija „Psichai“.
Garsaus psichoterapeuto priimamajame – 6 pacientai. Iš pažiūros sveiki, bet elgiasi keistokai. Bernardas, pagyvenęs ir inteligentiškas vyras, nuolat nevalingai keikiasi. Taksistas Verneris viską skaičiuoja ir kaupia. Laborantė Vanesa perdėtai  saugosi mikrobų. Dievobaimingoji Mari paniškai bijo ką nors užmiršti. Lora viską kartoja bent du kartus. Jaunasis Lukas tiesiog  vengia tiesių linijų.
Plačiau čia.

19 val. Šiaulių arenoje Nedos ir Olego Ditkovskio koncertas.
Atlikėjai pristatys ilgai lauktą naujieną – kompaktinę plokštelę ,,Muzikiniai monologai“, kuri, sunku patikėti, yra šio dueto pirmoji plokštelė ir neabejotinai taps ypatinga dovana geros muzikos gurmanams. Plačiau čia.

 

ŠEŠTADIENIS

12 val. ekskursija autobusu „Šiauliai – pasaulio bamba?“.
Pasaulis Šiauliuose: nuo Egipto, Graikijos iki Kaukazo ir Kinijos. Apie kokias Šiaulių lankytinas vietas šneka pasaulis? Kas kelia „audras“ Šiauliuose? „Palaužykim ietis“!
Ekskursijos maršrutas:  Turizmo informcijos centras (Vilniaus g.213) – Aušros al. – Vaidoto g. – Tilžės g. – Ežero g. – Prūdelis-Vilniaus g. – Aleksandrija – Pramonės g.- Tilžės g.-Gegužių g. – Architektų g. – Jablonskio g. – Tilžės g. – Turizmo informacijos centras (Vilniaus g.)
Gidas  Alfonsas Zaleskis. Ekskursijos trukmė – 3 val.

17 val. koncertų salėje „Saulė“ vyks  tarptautinio projekto- miuziklo „Baltijos Karmen“ premjera.
Šis įspūdingas šou – tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, naujoviškai interpretuojanti nemirtingą George Bizet šedevrą, kuriame apjungti gražiausi pasaulio populiariosios klasikos stilizuoti kūriniai. Šį miuziklą  sukūrė žinomas prodiuseris, legendinės grupės „Hiperbolė“  įkūrėjas Viktoras Prapras, kurį anot jo visada viliojo šiuolaikinių fatališkų moterų tipažas, kurios žino ko  nori ir visada, bet kokią kainą siekia užsibrėžto tikslo. 

18 val. Šiaulių dramos teatre premjera „Revizorius“.
Į Valstybinį Šiaulių dramos teatrą atvyksta „Revizorius“! Lydimas teatrinių improvizacijų meistro Aido Giniočio, „Revizorius“ juoksis iš mūsų prigimtinio noro susikurti sau šiltą lizdelį kitų sąskaita ir visada būti kažkiek „lygesniais už kitus“. „Ko juokiatės? – Iš savęs juokiatės?“. Bet ar tikrai visada esame tikri, kas yra kas? Kas čia iš tiesų korumpuotas? Ar paprastas žmogus, ar valdininkas, o gal kažkas iš dar aukščiau? O gal didžiausių manipuliatorių ir „pilkųjų kardinolų“ mes net nežinome? Manipuliacijų, kyšių, „ranka ranką plauna“ sistemų apraizgytame pasaulyje atrodo nebeįmanoma išnarplioti korupcijos mazgo į tiesų ir aiškų siūlą, o tai jau visai nejuokinga mintis. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių arenoje koncertas „Sakartvelo kultūros pavasaris: SULIKO“.
Profesionalus kolektyvas „Suliko“ susibūrė 2007 m. Tbilisio Valstybiniame Zacharijos Paliašvilio operos ir baleto teatre. Ansamblyje dainuoja pagrindiniai teatro solistai, kartu atliekantys operinę, chorinę, kartvelų liaudies muziką, sakralinę polifoniją bei miesto folklorą.  Plačiau čia.

 

Šeštadienį ir sekmadienį prekybos centre „Saulės miestas“ nemokama dekoratyvinių gyvūnėlių paroda. Parodoje susipažinsite su mieliausiais naminiais gyvūnėliais ir neabejojame, kad namo parsinešite daugybę įspūdžių.

 

SEKMADIENIS

13 val. koncertų salėje „Saulė“ šventinis koncertas visai šeimai 2 X GIMTADIENIS.
Dainavimo studija „Svirplys“ švęs 20 metų jubiliejų, o šou grupė „Trys draugai“ 10 metų sukaktį. Laukia labai smagus šventinis koncertas visai šeimai, kuriame dalyvaus ir šių dviejų kolektyvų draugai.

17 val. Šiaulių arenoje LKL Čempionato rungtynės – Šiaulių „Šiauliai“ – Kauno „Žalgiris“.

Šaltinis: null