Savaitgalio renginių kalendorius – žirgų konkūras, egzotinių gyvūnų paroda ir Delfi redaktorės paskaita

PENKTADIENIS

16 val. Šiaulių dailės galerijoje atidaromos dvi naujos parodos – Šiaulių universiteto profesoriaus Ričardo Garbačiausko jubiliejinė kūrybos paroda RUDENS LYGIADIENIS ir Šiaulių jaunųjų menininkų paroda TETE A TETE. Daugiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ grupės „Vairas“ koncertas.

*****************************

Visą savaitgalį

Šiaulių arenoje vyksta Tarptautinės konkūrų varžybos.
Pasaulio taurės etapai, kurių metu varžysis Lietuvos ir užsienio raiteliai dėl teisės kovoti dėl įvairių grupių nugalėtojo titulų. Žirginis sportas Lietuvoje tampa vis populiaresnė ir vis daugiau žiūrovų ir žirginio sporto mylėtojų pritraukianti sporto šaka. Dailiojo jojimo raiteliai demonstruos pasirodymus su muzika. Daugiau čia.

Prekybos centre „Saulės miestas“ vyks egzotinių gyvūnų paroda. Programoje: „Baimės faktorius“ su nariuotakojais ir eksperto Edgaro Čepulkovskio egzotinių gyvūnų pristatymas. Daugiau čia.

*****************************

ŠEŠTADIENIS

12 val. Šiaulių dailės galerijoje Delfi portalo vyr. redaktorės Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės paskaita.
Pranešimo tema: kaip pastaraisiais metais evoliucionavo internetinė žiniasklaida, kokius iššūkius atnešė technologijos ir socialiniai tinklai? Kas keisis ir kas išliks? Daugiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Meilė po guobomis“. Daugiau čia.

18 val. Šiaulių kultūros centre komedija „Prie dangaus vartų“.
Taikliu humoru, ironiškomis ir dviprasmiškomis situacijomis ši pjesė atskleidžia vertingiausias gyvenimo pamokas, kurias išmoksta dvi šio pasakojimo šeimos – kad meilė niekada nemiršta ir nesibaigia, kad į meilę atsakyti įmanoma tik meile, kad tikros ar netikros meilės nebūna. Daugiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ grupės „Arka“ koncertas.

*****************************

SEKMADIENIS

12 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis vaikams „Mikė“.
Spektaklis „Mikė“ – puiki galimybė susitikti su mylimais personažais, apsilankyti Šimtamylėje Girioje, pasisvečiuoti pas Paršelį, „pafilosofuoti“ drauge su Mike, linksmintis kartu su Tigru, klausytis Pelėdos pasakojimų ar rasti uodegą nelaimingajam Asiliukui. Daugiau čia.

18 val. Spektaklis „Ponas Pontila ir jo tarnas Matis“ Šiaulių dramos teatre. Daugiau čia.