Savaitgalio renginių kalendorius – žmonų nešimo varžybos, Suzi Quatro koncertas, šunų varžybos ir krepšinis

PENKTADIENIS

zmonu-nesimas118 val. Šiaulių dramos teatre bus rodoma meilės istorija – spektaklis „Duonkepio žmona“.
Nedidelio kaimelio ramybę sudrumsčia netikėtas įvykis – iš miestelio duonkepio namų su jaunu piemeniu pabėga gražuolė žmona. Nusiminęs duonkepis pasineria į melancholiją ir nustoja kepti miestelio žmonėms duoną. Kurį laiką negavę kasdieninės duonos, kaimo žmonės nusprendžia žūtbūt duonkepiui grąžinti jo žmoną. Tai gražus ir kiek romantiškas pasakojimas apie atlaidumą ir meilę, stipresnę už pyktį ir nusivylimo kerštą. Plačiau čia.

21  val. „Jonio pastogėje“ koncertuoja hitų grupė „Lietus“.

***********************************************

ŠEŠTADIENIS

9.30 – 12.00 val. įskaitinės šunų varžybos „Akelos taurė“. Rungtynės vyks Purienų g. 48 (Šiaulių miesto policijos stadione).

trasa1Nuo 12 val. Aleksandrijos trasoje Tarpmiestinės komandinės motokroso varžybos.
Motoklubas “Šauliai” kviečia visus į Jubiliejines 10-ąsias Miestų Taurės varžybas. Renginio metu bus pagerbti ir apdovanoti 2016 m. Šiaulių motokroso taurės prizininkai, vakare lauks skani vakarienė, o sutemus į dangų kils šventiniai fejerverkai.

15 val. prie Šiaulių arenos vyks abejingų nepaliekantis renginys – 10 -osios Žmonų nešimo varžybos.
Aplink Šiaulių areną jau dešimtąjį kartą bėgs vyrai, kurie visais įmanomais ir neįmanomais būdais 314 m. ilgio trasoje neš savo mylimąsias, drauges, artimąsias, klasiokes ar kitas moteris. Svarbiausia šių varžybų taisyklė – vyras aplink areną kuo greičiau turi nešti savo numatytu būdu moterį, kuri neprivalo būti jo žmona. Nugalėtojais taps greičiausiai šią užduotį įvykdžiusi pora. Plačiau čia.

15 val. Fortepijoninės muzikos popietė – Donaldo Račio rečitalio koncertas kamerinėje „Polifonijos“ salėje.
Donaldas Račys gimė Šiauliuose, kur ir pradėjo mokytis groti fortepijonu. Mokslus tęsė M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Dar būdamas moksleivis, Donaldas tapo daugelio respublikinių, tarprespublikinių ir tarptautinių konkursų laureatu. Plačiau čia.

18 val. aktorės N. Mirončikaitės jubiliejinis vakaras. Spektaklis „8 mylinčios moterys“ Šiaulių dramos teatre.
Nuošalus kotedžas kalnuose. Kalėdų išvakarės. Prieššventinis pasiruošimas, laukiama iš Anglijos grįžtančios Siuzanos, vyresniosios Gabi dukters. Įprastą ryto ramybę sutrikdo tarnaitės Luizos klyksmas – savo miegamajame guli nužudytas šeimininkas. Tarp moterų kyla sąmyšis: iš kur sulaukti pagalbos – lauke pūga, kelias užpustytas, automobilis neužsiveda, telefono laidai nutraukti… Kas žudikas? O gal žudikė?… Plačiau čia.

suzi_quatro-internetui-su-nuolaida119 val. Suzi Quatro koncertas Šiaulių arenoje.
Per kone 40 metų trunkančią muzikinę karjerą S.Quatro pasauliui padovanojo ne vieną hitu tapusį kūrinį: „If you can‘t give me love“, „Stumblin In“, „Devil Gate Drive“. Visgi, dainų autorė ir atlikėja yra mažiau žinoma savo gimtojoje Amerikoje nei kitose šalyse, kadangi daugelis jos albumų buvo įrašyti Anglijoje, o koncertiniai turai išsibarstė po Europą ir Australiją. Plačiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ koncertuoja šeimininkai – ansamblis „Jonis“.

***********************************************

SEKMADIENIS

12 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis vaikams „Ežiukas rūke“.
Stebuklas šiose pasakose neatrodo stebuklingas – jis toks paprastas, lyg tas kasdienis arbatos puodelis. Veikėjų nevaržo jokie moksliniai realybės dėsniai. Imdamiesi kokios nors, iš pažiūros absurdiškos veiklos – kad ir jūros kūrimo namuose – veikėjai nenustemba, kai ji iš tiesų atsiranda. Čia viskas yra įmanoma ir tam nereikia magiškų pagalbininkų ar priemonių”. Plačiau čia.

16.30 val. Šiaulių arenoje LKL krepšinio varžybos – Šiaulių „Šiauliai“ ir Prienų – Birštono „Vytautas“.

18 val. spektaklis „Komivojažieriaus mirtis“ Šiaulių dramos teatre. Plačiau čia.

Pagr.nuotr. – G. Stanelio

Šaltinis: null