Šeštokų asmenukėse – vaizdai iš policijos muziejaus

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato muziejuje apsilankę Jovaro progimnazijos šeštokai ne tik susipažino su policijos istorija, bet ir jiems patinkančius eksponatus stengėsi įamžinti asmenukėse.

Lapkričio 16 dieną į ekskursiją atvykę moksleiviai, paklausti, ar anksčiau teko čia lankytis, vienbalsiai atsakė, kad tai – pirmoji jų viešnagė, tačiau vos gavę progą, jie parodė savo žinias apie policiją, atsakinėdami į užduodamus klausimus.

Vaikai bandė atspėti, kokių pareigūnų aprangos eksponuojamos muziejuje, kokius gebėjimus policijos pareigūnams privalu nuolat tobulinti, kam yra ir buvo naudojami įvairūs muziejaus eksponatai. Taip pat, vos gavę progą, moksleiviai įrodė mokantys ir Lietuvos policijos šūkį: „Ginti. Saugoti. Padėti.“

Šeštokai, ypač berniukai, labai domėjosi įvairiais policijos muziejaus eksponatais. Itin didelio moksleivių susidomėjimo sulaukė demonstruojami ginklai – juos norėta paliesti, nusifotografuoti su jais. Nemažiau įdomi pasirodė ir dabar nebenaudojama tramdomoji kėdė. Daugelis panoro bent trumpam prisėsti ant jos, berniukams net teko išsiskaičiuoti, kuriam teks ši galimybė. Galiausiai visi norintys įsiamžino prie patinkančių eksponatų, darėsi asmenukes.