„Šiauliai“ naujuosius mokslo metus kviečia pasitikti su dovanomis

Naujuosius mokslo metus Šiaulių „Šiaulių“ klubas kviečia pasitikti nuotaikingai. Rugsėjo 2-ąją, penktadienį, nuo 14 val. Šiaulių „Akropolyje“ komandos žaidėjai sveikins moksleivius ir studentus su naujo etapo pradžia, linkės sėkmingų darbų ir siūlys laimėti įvairių prizų.

„Norime, kad moksleiviai ir studentai žinotų, kad „Šiaulių“ klubas vertina savo sirgalius ir supranta, kad mokslas – tai jaunimo raktas į sėkmę. Sakoma, kaip pradėsi naujus metus, tokie jie ir bus. Tikime, kad ši smagi šventė taps dar vienu impulsu tiek sirgaliams vis dar kremtantiems mokslus, tiek mūsų komandos žaidėjams. Vieni iš kitų pasisemkime naujų jėgų ir 2016-2017 m. sezoną būkime kartu!“,užsukti į Šiaulių „Akropolį“ kvietė „Šiaulių“ klubo vadybininkė Greta Labanauskaitė.

Šiauliai“ naujajam sezonui ruošiasi jau trečiąją savaitę, o rugsėjo 6 d. Klaipėdoje kontroliniame mače išmėgins jėgas su garsiąja Maskvos srities „Chimki“ komanda.

Rugsėjo 10-11 d. Šiaulių miesto gimtadienio metu vyks tarptautinis turnyras „Šiauliams – 780“. io Jame kartu su šeimininkų komanda dalyvaus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“, Estijos pirmenybių nugalėtojai Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkai bei lietuvių Tauro Jogėlos ir Deniso Krestinino atstovaujama Rygos „Barons“ ekipa.

Bilietus į turnyrą platina „Ticketmarket.lt“. Bilietų kaina – nuo 2,5 eur.

Taip pat primename, kad jau galima įsigyti abonementus į visas ateinančio reguliaraus sezono rungtynes.

Abonementus galima įsigyti internetu www.ticketmarket.lt arba šio bilietų platintojo kasose – prekybos centro „Saulės miestas“ informacijos skyriuje ir prekybos centro „Akropolis“ Splius salelėje. Abonementais prekiaujama ir visuose „PayPost“ skyriuose.

2016-2017 m. sezone „Šiauliai“ varžysis LKL, FIBA Europos taurėje, Baltijos krepšinio lygoje (BBL) ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurėje.

Nuotr. – G. Šiuparys.