SportasVideo

„Šiauliai“ po dramatiškos kovos namuose įveikė „Nevėžį“ (6 video, foto)

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate dramatišką pergalę iškovojo „Šiaulių“ krepšininkai. Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 82:80 (24:24, 23:22, 17:19, 18:15) įveikė „Nevėžio“ ekipą.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 18 sekundžių rezultatas dar buvo lygis (80:80). Svečiai trumpam buvo parėmę kamuolį, bet jo išsaugoti nepavyko, o perskutines sekundes Davidas Dzudzinskis pelnė du taškus ir išplėšė svarbią pergalę aikštelės šeimininkams.

Rezultatyvi rungtynių pradžia. Susitikimą abi komandos pradėjo labiau susitelkusios į puolimą. Rungtynių tempas nesumažėjo ir kėliniui įpūsėjus ir nežymiai pirmavo šiauliečiai (17:15). Vis tik, po pirmųjų 10 žaidimo minučių švieslentėje degė lygybė – 24:24.

Spurtas. Antrojo kėlinio 3 minučių atkarpą „Šiauliai“ laimėjo rezultatu 11:2 ir taip atsiplėšė nuo varžovų (35:26).

Spurtas 2. Po galingo „Šiaulių“ starto antrame kėlinyje Kėdainių „Nevėžis“ nesutriko bei atsakė savo spurtu 8:2, po kurio aikštelės šeimininkų pranašumas įpūsėjus kėliniui sumažėjo iki minimumo (37:36).

Tritaškiai. Per pirmą rungtynių dalį „Šiaulių“ ekipai taškus iš tritaškio zonos rinko tik vienas žmogus – Davidas Dudzinskis. Amerikietis pataikė 2 tolimus metimus iš 3 bandymų, o visos komandos pataikymas iš tritaškio per pirmas 20 žaidimo minučių buvo 2 taiklūs metimai iš 10. Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams mesti iš tolimos distancijos sekėsi kur kas geriau – 5 taiklūs metimai iš 11 mėginimų.

Davidas Dudzinskis. Rungtynių herojumi tapo šis amerikietis, kuris iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti sekundę pataisė netaiklų komandos draugo metimą ir taip išplėšė „Šiauliams“ pergalę – 82:80.

„Šiauliai“: Artūras Jomantas 17 tšk (5 atk. kam.), D.Dudzinskis – 16 (5 atk. kam.), Assemas Marei‘us – 15 (9 atk. kam.), P.Dambrauskas – 11 (6 rez. perd.), Mike‘as Scottas pridėjo 10 taškų.

„Nevėžis“: D.Gvezdauskas ir Ernestas Ežerskis (5 rez. perd.) po 14 tšk., 13 – Mindaugas Kupšas (7 atk. kam.), 12 – Tayloras Kingas (5 atk. kam.), 11 surinko Saah Nimley.