Šiauliečius nuvylė Kalėdinė eglė (foto)

Belikus kelioms savaitėms iki švenčių Šiauliuose įžiebta pagrindinė Kalėdų eglė. Prisikėlimo aikštėje koncertuojant vaikų kolektyvams susirinkę šiauliečiai nekantriai laukė, kaip gi šiais metais pasipuoš miestas. Tačiau tai, ką pamatė, Kalėdų seneliui pasakius burtažodį, nuvylė ne vieną. Ant eglės sušvito vertikalios melsvų lempučių girliandos ir žvaigždė.

( © R. Parafinavičiaus nuotr.)
( © R. Parafinavičiaus nuotr.)

“O aš galvojau, kad eglė bus spalvota!” – prie eglės mamai skundėsi mažoji šiaulietė. Socialiniuose tinkluose išplitus Kalėdų eglės įžiebimo video komentatoriai negailėjo kritikos ir iškart ėmė piktintis, kad metų metais eglė atrodo taip pat, o Šiauliai negali lygintis net su mažesniais miestais, kurių sugeba pasipuošti kur kas įspūdingiau: “Mažuose kaimeliuose ir tai eglės gražesnės…”.

Eglutės įžiebimo video

Šiauliečiai nepatenkinti, kad niekas nepasivargino sugalvoti kažko naujo: “Kuo toliau tuo baisiau… užmetė senus papuošimus ir viskas.. nei stengtis, nei ką.. kam čia tą grožį daryt… kam išvis tą įžiebimą daryt juk pernai užpernai ir dar užpernai tokia pati ji ir kitąmet vėl tokia pat bus… toks miestas negali kažko naujo sumastyt… gėda pelėda…”

Ne vienam komentatoriui atrodė, kad eglė kreiva ir gėda turėtų būti tiems, kas ją puošė. Šiauliečiai pastebi, kad pasigrožėti norisi ne pagrindine miesto egle, o puoštomis prekybininkų: “kiekvienais metais tos pačios juostos į apačia ir t.t. Šiaulių prekybos centrų eglutės tikrai puikesnės negu centrinė”.

Kol kas neaišku, ar Naujųjų naktį gyventojai galės pasigrožėti fejerverkais, mat miesto valdžia dvejoja, ar numatytus 3000 eurų skirti fejerverkams ar paaukoti sergantiems vaikams.

( © R. Parafinavičiaus nuotr.)

Šaltinis: null