Šiauliečiai kviečiami į paskutinius festivalio „Pulsas spektaklius

 Lapkričio 22, 23, 24 dienomis teatro mėgėjai kviečiami į Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namus (Energetikų g. 7), kur bus rodomi paskutinieji XI respublikinio mėgėjų teatrų festivalio „Pulsas 2019“ spektakliai. Į tradicinį festivalį, kuris prasidėjo lapkričio pradžioje, pristatyti spektaklių atvyko įvairūs mėgėjų ir profesionalų teatrai iš įvairių Lietuvos miestų, o paskutinėmis dienomis bus sulaukta ir svečių iš užsienio.

„Džiaugiamės, kad šiais metais į spektaklius atvyko daug įvairaus amžiaus žmonių ne tik iš Rėkyvos, bet ir iš visų Šiaulių. Tikimės, kad ir šį savaitgalį, o ypač penktadienį sulauksime gausos žmonių, mat penktadienį pas mus atvyksta ypatingi svečiai iš Sakartvelo – Čiaturos miesto Švietimo ir kultūros centro kolektyvas „Teatro salūnas“, kuris pristatys spektaklį mažiems ir dideliems „Mažosios draugės“. Šis spektaklis bus nemokamas ir verčiamas į lietuvių kalbą“, – sako Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriaus vedėja Lina Jankauskaitė.

Šeštadienį teatro mėgėjai galės mėgautis net trimis spektakliais. Dieną vaikams bus rodomas Šiaulių menų mokyklos teatro studijos „Neribotai“ spektaklis „Aš, mes ir Lapė“, o vakare – Veliuonos kultūros centro istorinių šokių studijos „Saltare Festum“ spektaklis „Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto meilės istorija“ ir Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriaus mėgėjų teatro spektaklis „Dobilėlis penkialapis“.

Sekmadienį Rėkyvos kultūros namų salėje karaliaus ir festivalį uždarys Kelmės mažasis teatras, kuris parodys spektaklį vaikams „Kaminkrėčio laimė“ ir komediją suaugusiesiems „Meilė iki grabo lentos“.

Visi spektakliai, išskyrus lapkričio 22 d., yra mokami.

Čiaturos miesto Švietimo ir kultūros centro kolektyvo „Teatro salūnas“, Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriaus mėgėjų teatro archyvo nuotr.