Šiauliečiai „Šiauliai City Football Cup“ turnyre liko antri

Sausio 21 dieną, Šiaulių arenoje vyko dar vienas „Šiauliai City Football Cup” turnyras. Šį kartą aikštelėje varžėsi 2005 metais gimę vaikinai.

Turnyre dalyvavo 10 komandų iš Lietuvos ir Latvijos. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. A pogrupyje geriausiai sekėsi Šiaulių futbolo akademijos komandai, kuri pogrupyje iškovojo visas keturias pergales. Antri pogrupyje su trejomis pergalėmis liko svečiai iš Latvijos – FK „Liepaja-1″. Treti – Vilniaus FM-2, ketvirtas – FM Kaunas-2, o be pergalių liko „Dinamo” iš Rygos.

B pogrupyje visus varžovus sutriuškino FM Kaunas-1, o antroje vietoje liko SM Tauragė. Kiek netikėtai trečioje vietoje liko Lietuvos pirmenybių nugalėtojai Vilniaus FM-1, kurie patyrė du pralaimėjimus. Ketvirti latviai – FK „Liepaja-2″, o su nuliu taškų B pogrupyje liko Gargždų „Banga”.

Rungtynėse dėl vietų pastaroji ekipa nusileido ir Rygos „Dinamo” komandai, kuri turnyre liko devinta. Dėl septintosios vietos susitiko FM Kaunas-2 ir FK „Liepaja-2″, kuri ir šventė pergalę šiose rungtynėse bei iškovojo septintąją vietą. Dėl penktosios vietos įvyko Vilniaus „derbis”, kuriame prireikė ir baudinių serijos. Vilniaus FM-2 ekipa po 9 metrų baudinių serijos iškovojo pergalę prieš pirmąją Vilniaus FM komandą ir liko penktoje vietoje.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos apdovanojimų susitiko SM Tauragė ir FK „Liepaja-1″. Mažajame finale didelės intrigos nebuvo ir svečiai iš Latvijos iškovojo užtiktrintą pergalę rezultatu 6:1. Turnyro finale susitiko Šiaulių FA bei FM Kauno pirmoji komanda. Šios rungtynės tikrai buvo vertos finalo vardo ir tik po labai inirtingos kovos, paskutinėmis rungtynių minutėmis kauniečiai pelnė puikų įvartį tolimu smūgiu bei po finalinės sirenos iškovojo pergalę 1:0 bei tapo turnyro nugalėtojais. Tuo tarpu šiauliečiai liko su antrosios vietos apovanojimais.

Po finalinių rungtynių komandos buvo apdovanotos prizais, kuriuos įsteigė ĮI „Adiada”.

Geriausi komandų žaidėjai:

Modestas Lemežis (FK „Banga”)

Artiom Macon (FK „Dinamo”)

Nojus Žitkevičius (FM Kaunas-2)

Arminas Baronas (Vilniaus FM-2)

Ralfs Liepinš (FK „Liepaja-2″)

Jokūbas Širka (SM Tauragė)

Ralfs Lakis-Lazdans (FK „Liepaja-1″)

Martynas Šetkus (Vilniaus FM-1)

Tomas Stelmokus (FM Kaunas-1)

Juozas Radavičius (Šiaulių FA)

Taip tunyre buvo apdovanoti ir geriausi atskirų pocizijų žaidėjai, kuriems prizus įsteigė „Patrick”.

Geriausias vartininkas – Nikodemas Barvainis (Šiaulių FA)

Geriausias gynėjas – Kristas Sluka (FK „Liepaja-1″)

Geriausias puolėjas – Mykolas Rakutis (SM Tauragė)

Geriausias turnyro žaidėjas – Gabrielius Buslys (FM Kaunas-1)