Šiauliečių grupė pristato naują muzikinį klipą

Vieną gražią birželio dieną Joniškio rajone įsikūrusiame Jakiškių dvare vyko neįprasti dalykai. Džiazo muzikantų pamėgta vieta tapo alternatyvaus roko namais, o pagrindiniu įvykio kaltininku tapo grupė „Kieno Mishke Kankorezhiai“.

„Ji man žymi vieną kūrybingiausių grupės etapų, kuriame buvo daug įvairių išgyvenimų ir patirčių, o tai ypatingai pasijuto muzikoje“,- taip apie šiandien pagaliau viešai pasirodžiusią dainą „su Pauze“ atsiliepia grupės vokalistas bei gitaristas Matas Beržinskas. Būtent šios dainos vaizdo klipą grupė filmavo jau anksčiau minėtame Jakiškių dvare.

Tai buvo tik antrasis grupės muzikinis klipas, prie kurio prisidėjo ir kūrybine komanda. Filmavimų aikštelėje veiksmui dirigavo grupės vadybininkas Edgaras Sviščiovas, o kamerą šokdino jaunas kino kūrėjas Eligijus Plenaitis. Prie įrašo kūrimo prisidėjo ir gausus būrys gerbėjų, o kankorezhių būgninkas Nedas Uzakov neslėpė susižavėjimo visų darbu: „Ačiū visiems, kas aukojo savo laiką, jėgas ir taip stipriai prisidėjo. Didelis džiaugsmas apėmė pamačius tokį gausų būrį grupės draugų. Ačiū ir Eligijui Žilinskui, kuris padėjo įrašyti šią dainą. Džiaugiuosi stipriu komandos užnugariu ir visų kantrybe.“

Dainą „su Pauze“ jau dabar galite rasti „Spotify“ ir „SoundCloud“, dainos muzikinis klipas patalpintas grupės „YouTube“ kanale.

Vasars pabaigoje „KMK“ galėsite išgirsti grojant Vilniuje ir Palangoje! Sostinėje vaikinai gros rugpjūčio 13 dieną, kartu su grupėmis „Iris Tempest“ ir „Šuo Leila“, o Palanga kankorezhių muzikos ritmu šoks per žolines – rugpjūčio 15 dieną.