Indrė Stonkuvienė ir Viktorija Aprimaitė trečiajame „Kiemų“ renginyje Šiauliuose!

Trečiasis „Kiemų“ renginys jau čia! Rugpjūčio 1 d. 17.30 val. Šiauliuose, Radviliškio g. 66 (Zokniai) daugiabučio kieme pokalbiui-diskusijai „D(r)amų pasaulyje“ susitinka aktorė, televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė ir „MO“ muziejaus komunikacijos specialistė, knygos „Vakaros istorijos Lietuvos mergaitėms“ autorė Viktorija Aprimaitė.

Nuo 17.00 val. besirenkančius į renginį sveikins Šiauliuose gerai žinoma ir mylima muzikantė Gabija Lukrecija Petrauskaitė.

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos 2019 metų pavasarį pradėtas novatoriškas projektas „Kultūra ant slenksčio: kultūrinė kiemų intervencija“ yra kol kas vienintelis projektas šalyje, kurio metu žymūs rašytojai ir kultūros veikėjai atvyksta į miesto daugiabučių kiemus ir diskutuoja temomis, kurioms akstiną duoda kalbinamų rašytojų kūryba, aktualios visuomenei temos bei provokuojami pašnekovų klausimai.

Įgyvendindama šį projektą biblioteka siekia ne tik atlikti pagrindinę savo funkciją – organizuoti skaitymo skatinimo iniciatyvas, bet ir pateikti profesionalųjį meną ir kultūrą ne institucinėje aplinkoje (bibliotekoje, muziejuje, kultūros centre, galerijoje ir kt.). Kartu norima skatinti bendruomenių socialinį aktyvumą, vieniems primenant, kitiems pasiūlant atrasti kiemų erdvę kaip intymią bendruomenės vietą, kurioje gali susitikti ir drauge kalbėtis, diskutuoti ir įgyvendinti sumanymus įvairių subkultūrų, socialinių ar religinių grupių atstovai.

Daugiau informacijos apie renginių ciklą galite rasti www.savb.lt ir ŠAVB Facebook paskyroje.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Organizatorė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Renginio draugas – Zoknių bendruomenė.