AktualuŠiauliai

Šiauliečių vėl lauks sodinukų mugė „Aš sodinu“

Net 9 Lietuvos miestus šį rudenenį aplankysianti specializuota sodinukų mugė „Aš sodinu“, rugsėjo 23 dieną, atvyksta į Šiaulius. „Šiaulių arenos“ aikštelėje susirinks medelynai iš visos Lietuvos ir sulauksime sodininkystės grandų.


Todėl Šiaulių miesto gyventojai į mugę „Aš sodinu“ rinktis pradės jau nuo pat ryto, nuo 10 valandos. Čia galima bus sutikti tokius sodininkystės grandus kaip dr. A. Amšiejaus medelynas, dr. K. Malinausko medelynas, Rojaus medelynas ir daugelį kitų. Nuvykti į tam tikrus medelynus ir gyvai įsigyti augalų ne visada tampa realu, ypač jei pamėgtas medelynas ir sodininkai yra kitame Lietuvos mieste ar už keletos šimtų kilometrų. Ši mugė suburia visus sodininkystės mylėtojus ir entuziastus į vieną vietą.


Visus atvykstančius pasitiks gausus asortimentas vaismedžių, vaiskrūmių, daugiamečių ir vienmečių gėlių. Norinčius atsinaujinti ir naujienomis papildyti savo kiemą – lauks dekoratyviniai augalai, formuotos ir neformuotos pušys, karpyti medeliai, įvairiausios gėlės. Sodininkai žada pristatyti ne vieną sezono naujieną. Į sodinukų mugę „Aš sodinu“ atvykstama ne tik įsigyti naujų augalų, pamatyti ir išgirsti naujienų, bet tuo pačiu ir gyvai susitikti su Lietuvos sodininkais, čia ir dabar išgirsti atsakymus į augalų priežiūros klausimus, gauti gyvų patarimų, kurių šioje mugėje išties netrūksta. „Aš sodinu“ sutinkami tikri sodininkystės specialistai.

Specializuota rudens sodinukų mugė „Aš sodinu“ Šiauliuose vyks tik vieną dieną – rugsėjo 23 dieną, „Šiaulių arenos“ aikštelėje ( J. Jablonskio g. 16) nuo 10 iki 16 valandos. Įėjimas į mugę nemokamas.

Pasižymėkite datą: https://fb.me/e/14nh2SUHd

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai