Šiaulietis fotografas R. Parafinavičius netrukus išleis romaną

Vasaros pabaigoje knygynų lentynose pasirodys šiauliečio fotografo, žurnalisto Rolando Parafinavičiaus romanas „Fotografas“.
Mieste žinomas ne tik kaip talentingas menininkas, parodų autorius, įvairių akcijų sumanytojas fotografo gyvenimą aprašo ir savo kūrinyje. Knyga pristatoma kaip šiaulietiško slengo prisodrinta istorija apie fotografų gildijos užkulisius, detektyvu virtusias erotinio kadro paieškas ir vyriškos širdies klystkelius

Knygos aprašymas:

Fotografas Aleksas Pietinis išgyvena ne pačius geriausius laikus: užsakymų nėra, pinigų – taip pat, o širdis vis dar kraujuoja po mylimos Medos išdavystės. Laimei, paguodą, šilto maisto ir net nakvynę galima rasti Fotografijos namuose tarp spalvingų asmenybių, dievinančių fotografiją ir fotografus. Saugi užuovėja ypač praverčia paaiškėjus, kad jaunystėje Alekso Pietinio nuspaustas nepadorus kadras kelia rimtą grėsmę perspektyvios politikos žvaigždės reputacijai. Užverda tikra košė, į ją prieskonių dar paberia pažintis su aistringa gražuole. Gaudynės ir slėpynės Aleksą Pietinį blaško nuo Šiaulių iki Amsterdamo ir atokių Skandinavijos užkampių, galiausiai praregėjusį grąžina ten, kur viskas ir prasidėjo. Debiutiniame Rolando Parafinavičiaus romane susipina įtemptas detektyvas ir aistringa meilės istorija, draugystė ir veidmainystė, ne vienas žinomas fotografas čia ras savo bruožų ir dar kartą pasijuoks iš tik uždarame rate iki šiol pasakotų istorijų.

Šiauliai daug dėmesio sulaukė pasirodžius kito šiauliečio – Rimanto Kmitos romanui „Pietinia kronikas“. Šis kūrinys buvo pripažintas geriausia praėjusių metų knyga suaugusiesiems.

Šaltinis: null