AktualuKultūra

Šiaulių arena pristato šventinius renginius ir kviečia švęsti kartu

Artėjant laukiamiausioms metų šventėms Šiaulių arena pristato šventinius renginius ir kviečia šiauliečius, miesto svečius apsilankyti juose bei praleisti šventinį laikotarpį artimųjų, draugų, kolegų kompanijose.

Šventinių renginių maratonas didžiausioje šiaurės Lietuvos arenoje prasidės nuo lankytojų jau pamėgtos didžiosios kalėdinės mugės, kurios metu lakytojai įpratę pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis. Mugė vyks gruodžio 10-ą dieną, o įėjimas į ją nemokamas, tad visi norintys dovanomis pasirūpinti iš anksto ir šventes pasitikti be rūpesčių kviečiami apsilankyti.

Nuo gruodžio 17-os dienos arenoje kone kasdien vyks įvairūs renginiai. Arenos lankytojai turės progą mėgautis populiariosios muzikos, klasikinio žanro renginiais ir krepšiniu.

Akordeono virtuozas Martynas Levickis kartu su savo vadovaujamu kameriniu ansambliu „Mikroorkéstra“ gruodžio 17-ąją pristatys koncertinį turą „Cinema Sounds Tour“, kurio metu užburianti kino filmų programa žiūrovus nukels į niekada nemiegantį Holivudą.

Prieš Kalėdas pirmą kartą Šiaulių arenoje dviejų dalių baletą – fejeriją „Spragtukas“ pristatys Katalonijos Nacionalinis Baletas. Šokėjų virtuoziškumas, sublimuotas nuostabių dekoracijų ir kostiumų, šioje kalėdinėje pasakoje užburs visų kartų atstovus.

Gruodžio 22-ąją į šou „Diskoteka“, kuriame žiūrovai bus apsupti milijonų hipnotizuojančių blyksnių ir milžiniško veidrodinio rutulio, kviečia ant kojų visus žiūrovus savo koncertų metu pakeliantis atlikėjas Saulius Prūsaitis.

Ypatingai jaukų Kalėdų vakarą šiauliečiai ir miesto svečiai švęs su viena populiariausių šalies atlikėjų Juste Arlauskaite – Jazzu, kuri pristatys kol kas ambicingiausią koncertinį turą „Karma“. Žiūrovų laukia muzikinė kelionė, kupina įvairiausių spalvų, tačiau turinti vienintelį tikslą – muzikos pagalba pripildyti geriausios energijos ir kvapą gniaužiančių įspūdžių nepamirštamą Kalėdų vakarą.

Antrąją Kalėdų dieną šiauliečių ir arenos svečių laukia milžiniško ažiotažo sulaukęs grandiozinis Natalijos Bunkės koncertinis turas „Kosmosas“. Jo metu scenoje pasirodys žymūs svečiai – humoristas, aktorius ir laidų vedėjas Mantas Stonkus, grupė „Yva“, „Tina Dance“ šokėjų studija. Natalija Bunkė patvirtino, kad prie jos grandiozinių koncertinių gastrolių „Kosmosas“ jungiasi dar vienas išskirtinis svečias. Skelbiama, kad gausiai susirinkusią publiką džiugins išskirtiniai Jono Nainio-Jovani pasirodymai.

Gruodžio 27-ąją didžiausią savo koncertinį turą „Pasaka“ žiūrovams susirinkusiems arenoje pristatys į populiarumo viršūnes užkopusi atlikėja Jessica Shy. Jau kitą dieją, gruodžio 28, baleto mylėtojų laukia „Don Kichotas”, kurį pristatys klasikinio baleto trupė „Sofia Festival Ballet“, jau daugybę metų džiuginanti viso pasaulio žiūrovus ištobulinta klasikinio šokio technika ir išpuoselėta choreografija. Šią šokio trupę sudaro vieni geriausių Bulgarijos, Norvegijos, Makedonijos, Rumunijos ir kitų šalių nacionalinių operos ir baleto teatrų šokėjai.

Gruodžio 29 d. senuosius metus kvies palydėti dviejų dalių „ARRIVAL from Sweden“ koncertas „The music of ABBA“, kurio metu skambės visi geriausi ABBA hitai – „Dancing Queen”, „Mamma Mia”, „Does Your Mother Know”, „Take A Chance”, „SOS”, „The Winner Takes It All”, „Super Trouper”, „Money Money Money”, „Waterloo”, „Honey Honey”, „Fernando”, „Chiquitita”, „Knowing Me Knowing You”, „Thank You For The Music”, „Gimme Gimme Gimme” ir, be abejo, „Happy New Year”.

Gruodžio 30 d. romantikos gerbėjai kviečiami į premjerą – didžiajai scenai skirtą miuziklą „Tristanas ir Izolda. Uždrausta meilė”, sukurtą pagal vieną garsiausių visų laikų keltų meilės legendų. Pagrindinius vaidmenis naujame miuzikle kuria šio žanro profesionalai – Karina Krysko (Izolda) ir Jeronimas Milius (Tristanas).

Gruodžio 31-osios vakarą Naujuosius metus kviečiame pasitikti su laikui nepavaldžiomis Gyčio Paškevičiaus dainomis bei pajusti ypatingą šventinę nuotaiką. Atlikėjas šventinį vakarą pakvies klausytojus prisiminti ryškiausius jo kūrybinio kelio puslapius bei pažada dovanoti įvairių kartų atstovams puikiai pažįstamas bei pamiltas dainas.

„Kviečiame šventinio mėnesio bilietais pasirūpinti iš anksto, o galbūt pasirinkti juos kaip dovaną – dovanokite įspūdžius savo artimiesiams, o kad jie būtų dar didesni – rinkitės renginius stebėti iš VIP lounge ar VIP ložių“, – kviečia Šiaulių arenos vadovas Renatas Načajus.

Renginius arenoje žiūrovai kviečiami stebėti ne tik tribūnose, bet ir erdvėse su išskirtiniais patogumais – arenos VIP ložėse ir VIP lounge. III arenos aukšte yra įsikūrusios svečių pamėgtos erdvės, kuriose svečiai kviečiami mėgautis ne tik geriausiu renginių matomumu, bet ir specialiu gėrimų, maisto meniu ir dėmesingu asmeniniu aptarnavimu.

Bilietus į renginius ir į VIP lounge kviečiame įsigyti toje bilietų platformoje, kuri juos platina į Jūsų pageidaujamą renginį, o dėl VIP ložės nuomos pageidaujam renginiui kviečiame susisiekti dovile@siauliuarena.lt.

Visą detalią informaciją apie renginius, erdves ir kitas paslaugas galite rasti arenos interneto svetainėje siauliuarena.lt.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai