Šiaulių centre esantis paštas netrukus duris atvers naujose patalpose

Gyventojų patogumui nuo gegužės 1 dienos Šiaulių paštas, esantis adresu Aušros al. 42, perkeliamas į naujas, pagal modernią koncepciją įkurtas, patalpas prekybos centre „Tilžė“. Naujasis skyrius dirbs valanda ilgiau, šalia klientai visada ras vietos automobiliui.

„Kokybiškų ir patogių paslaugų užtikrinimas klientams yra vienas iš Lietuvos pašto prioritetų. Tai reiškia ne tik modernizuojamus procesus, bet ir atnaujinamus pašto skyrius – jau kelerius metus pašto skyriai įrenginėjami pagal modernią koncepciją, keliami į gyventojams patogias vietas, kaip pavyzdžiui, prekybos centras, kur paštas visada būtų pakeliui, – sako Lietuvos pašto tinklo vadovas Jonas Sadauskas. – Perkeldami centrinį pašto skyrių galvojame apie savo klientų patogumą, paslaugų kokybę. Taip pat teigiamus pokyčius pajus ir darbuotojai – užtikrinsime geresnes darbo sąlygas“.

Naujame pašto skyriuje bus įrengti trys klientų aptarnavimo langeliai, patogi laukimo salė, siuntų savitarnos erdvė, skyrius pritaikytas žmonėms su negalia. Tilžės paštas darbo dienomis dirbs 10.00 – 20.00 val., šeštadieniais 10.00 – 15.00 val.

Atkreipiamas dėmesys, kad paskutinę darbo dieną, balandžio 30 d., pašte, Aušros al. 42, klientai bus aptarnaujami iki 12.00 val. Iki to laiko nespėjus atsiimti siuntų ir registruotų laiškų, juos nuo kitos dienos bus galima atsiimti naujajame pašte.

„Nuolat stebime situaciją ir siekiame užtikrinti pašto paslaugų prieinamumą ir kokybę: tai reiškia ne tik pašto skyrių atnaujinimą, bet ir paštomatų plėtrą. Būtent paštomatų populiarumas karantino metu išaugo labiausiai. Ne išimtis ir Šiauliai – miesto gyventojai aktyviai jais naudojasi. Atsižvelgdami į tai, nuo praėjusios vasaros mieste įrengėme 5 naujus paštomatus, artimiausiuose planuose dar keli“, – sako J. Sadauskas.

Lietuvos paštas ėmėsi įvairių priemonių, kad šiuo laikotarpiu, kai siuntų kiekiai muša rekordus, siuntas kuo greičiau pristatytų klientams. Šiuo metu daugiau nei įprastai pašto siuntų, kurias reikėtų atsiimti pašto skyriuje, nukreipiamos į LP EXPRESS paštomatus, taip gyventojams suteikiant galimybę siuntą atsiimti patogiausiu metu. Taip pat pailgintas visų pašto skyrių darbo laikas. Perkeliamame pašte planuojame atidaryti laikiną siuntų išdavimo punktą.  

J. Sadauskas pastebi, kad šiuo metu eiles prie pašto skyrių lemia keli aspektai. Pirmiausia, karantino ribojimai, dėl kurių vienu metu galima aptarnauti mažiau klientų nei įprastai. Antra, didesni nei įprasta siuntų kiekiai –jie vis dar panašūs kaip kalėdiniu laikotarpiu (lapkričio-gruodžio mėnesiais), o tai tiesiogiai susiję su klientų srautu pašto skyriuose – kuo daugiau siuntų, tuo daugiau klientų. Šią savaitę prasidėjo ir išmokų mokėjimas, tokiu laikotarpiu klientų srautas pašto skyriuose visada būna apie 20 proc. didesnis.