Šiaulių jaunimas nenustoja stebinti

Šiaulių arenoje apdovanotas didelis būrys mokinių, šiais mokslo metais pademonstravusių neeilines žinias ir gabumus. Iš viso respublikinėse dalykinėse olimpiadose ir konkursuose nugalėtojais tapo 225 Šiaulių miesto mokiniai, tad specialiame renginyje „2017 metų geriausieji“ pagerbti tik dvi ir daugiau prizinių vietų pelnę jaunuoliai. Apdovanoti ir gabiausius mokinius paruošę mokytojai.

Kiekvienais metais Šiaulių miesto savivaldybė apdovanoja Šiaulių miesto mokinius, laimėjusius prizines vietas įvairiose dalykinėse olimpiadose ir konkursuose, pagerbia juos rengusius mokytojus, padėkoja mokinių tėvams. Mokinių ir mokytojų pagerbimo ceremonijoje „2017 metų geriausieji“ apdovanoti 38 mokiniai ir 22 mokytojai. 26 progimnazijų ir gimnazijų mokiniai yra laimėję po dvi olimpiadas ar konkursus, aštuoni jaunuoliai pelnė prizines vietas trijose olimpiadose. Po keturias olimpiadas šiais mokslo metais laimėjo trys gimnazistai: Karolis Kmitas, Ugnė Tylenytė ir Artūras Jocas. Didžiausių publikos ovacijų sulaukė šių metų rekordininkė, penkių olimpiadų prizininkė – Ūla Levanaitytė, „Sandoros“ progimnazijos 8 kl. mokinė.

Sveikindamas gabiausius miesto mokinius Šiaulių meras Artūras Visockas pabrėžė, kad jie yra tikroji miesto ateitis.

„Tokie talentingi ir protingi jauni žmonės yra gyvybiškai reikalingi ne tik mūsų mieste, bet ir visoje Lietuvoje. Man net sunku įsivaizduoti, kokių aukštumų gyvenime pasieksite, jei jau dabar demonstruojate tokius rezultatus“, – kalbėjo A. Visockas.

Nebuvo užmiršti ir mokytojai, parengę šauniausius Šiaulių miesto mokinius. Šventės metu buvo apdovanoti 22 mokytojai iš 7 gimnazijų. Mokytojams padėkos žodį tarė ir simbolines dovanas įteikė Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis.

Į iškilmingą šventę susirinkusius mokytojus, mokinius ir jų tėvelius džiugino miesto muzikiniai talentai, įvairių televizijos projektų dalyviai: 1-osios muzikos mokyklos ritminių instrumentų grupė „Ritmas kitaip“, solistai Eval­das Vai­ka­sas, Mindaugas Avižienis ir Živilė Gedvilaitė, Dainų muzikos mokyklos kanklininkių ansamblis „Sunny girls“.

Mokinių ir mokytojų pagerbimo ceremoniją „Metų geriausieji“ rengia Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius.